Developerský projekt Apartmány Loučná

V prodeji
Loučná pod Klínovcem, Ústecký kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  ELPA development s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Ústecký kraj
 • Lokalita:
  Loučná pod Klínovcem
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2025
 • Počet jednotek:
  12
 • Generální dodavatel:
  Mudicon s.r.o.

O projektu

Projekt Apartmány Loučná, za kterým stojí společnost ELPA development s.r.o., ve dvou viladomech s názvem Fénix a Tadeáš nabídne celkem 12 apartmánů dispozičně řešených jako 2+kk, 3+kk či 4+kk. Zatímco ke každému z nich náleží balkón, u jednotek v prvním podlaží je součástí také prostorná terasa. Co se týče parkovacího stání, to je nutné dokoupit odděleně.

Celý projekt se nese ve znamení velmi vysokého standardu. To potvrzuje kvalita použitých materiálů a samotného vybavení. Co se týče dalších předností, v každém z viladomů se nachází lyžárna a kolárna pro pohodlné uskladnění vybavení. Vytápění lze navíc ovládat na dálku, abyste přijeli vždy do příjemně vyhřátého apartmánu.

Lokalita

Apartmánové domy naleznete v Loučné pod Klínovcem, v horském prostředí Krušných hor. Velmi pohodlně se sem dostanete z Karlových Varů vzdálených pouhých 30 km, ale i z Prahy či Plzně vzdálených okolo 100 km. V těsné blízkosti leží hned několik lyžařských středisek, na své si tak přijdou zejména milovníci zimních sportů. Do Skiareálu Klínovec dojedete už za 3 minuty autem, Skiareál Fichtelberg je pak dokonce v docházkové vzdálenosti od projektu. Oblast je však vyhledávána i v letních měsících, a to zejména díky řadě turistických tras, hradů i zámků.

Lokalita

Loučná pod Klínovcem, Ústecký kraj

Realitní zprávy

27.2.2024

Neklanova: v prodeji jsou byty na Praze 2

26.2.2024

Rezidence U Sv. Štěpána: v prodeji jsou byty v centru Prahy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty