Novostavby.com je nezávislý katalog rezidenčních projektů spravovaný zkušeným týmem profesionálů a nadšenců do trhu nemovitostí a architektury. Poskytujeme komplexní vyhledávač novostaveb a developerských projektů připravovaných a realizovaných v Praze a jejím okolí, v Brně, ale i v ostatních lokalitách. Již od roku 2013 mapujeme trh novostaveb na celém území České republiky, naše databáze čítá již více než 1600 projektů, je pravidelně aktualizována a denně se rozrůstá o nové projekty.

Informace, vizualizace a fotografie zveřejňované na našem serveru jsou převzaté z veřejně dostupných zdrojů, případně jsou našim autorským dílem. Prezentujeme je našim uživatelům s cílem zmapovat trh rezidenčních developerských projektů v České republice.
Není našim cílem poškodit autory projektů a developerské společnosti, naopak s nimi rádi spolupracujeme a vždy na ně u konkrétních projektů uvádíme přímý odkaz.

V případě žádostí k úpravě prezentace projektu, aktualizaci informací či nesouhlasu s jejich zveřejněním se na nás jako autor projektu můžete vždy obrátit a společně najdeme vhodné řešení situace.

Pokud si přejete přidat projekt do naší databáze nebo ho na našem portále propagovat a zviditelnit, nabízíme možnosti PPC reklamy a banner brandingu. Jsme Vám k dispozici na info@novostavby.com.

Podrobnější informace ohledně přidání projektu naleznete v článku "Jak přidat projekt".

Jaké jsou doplňující možností propagace projektu na našem portálu.

PPC reklama

Kartička projektu:

Služby pro developery

Služby pro developery

Žebříček Top Novostaveb:

Služby pro developery

Kategorie projektů:

Služby pro developery

Novinky ze světu nemovitosti v ČR:

Služby pro developery

Bannery:

Služby pro developery

Služby pro developery

Brandingová reklama

Služby pro developery