O společnosti

Trigema a.s. je developerskou společností, která v oboru působí již od roku 1994 a věnuje se mimo jiné i rezidenčnímu developmentu. Zaměřuje se na projekty tzv. Chytrého bydlení, které v sobě zahrnuje inteligentní systémy, zelené bydlení a veškerou potřebnou vybavenost v místě bydliště.

Developerská společnost, jejíž výjimečnost spočívá v absolutní nezávislosti. Ta jí umožňuje promítnout do projektů vlastní odvážné a kreativní vize. Výsledkem jsou projekty, které na první pohled vyčnívají z řady a mění charakter celé čtvrti. Nebudují standardní bytové komplexy. Každý jejich projekt má přidanou hodnotu, která pozitivně ovlivňuje život jeho obyvatel.

Trigema má jasně vytyčený cíl a strategii

Tým odborníků dosahuje smělých cílů v souladu s hodnotami společnosti. To je také zásadní součást jejich firemní filozofie. Svou práci berou jako poslání a z jejich projektů to jde cítit. Bytové komplexy a další projekty vznikají pod taktovkou týmu, který vyznává tyto principy:

  • Odbornost - odborné znalosti a dlouholeté zkušenosti jsou stavebním kamenem jejich úspěchu.
  • Nadšení - do každého projektu jdou energicky a naplno.
  • Odvaha - nezávislost jde ruku v ruce s obrovskou odpovědností za učiněná rozhodnutí.
  • Sounáležitost - bez spolehlivého týmu lidí, kteří sdílejí stejné vize a principy, by to nešlo.

Staví osobité bytové komplexy

Pokud se vám z duše příčí bydlení v obrovských komplexech se stovkami bytů, pak je pro vás tento developer správnou volbou. Anonymní, unifikované budovy budete v jeho portofoliu hledat marně. Projekty jsou navrhovány tak, aby poskytly co největší komfort jejich budoucím obyvatelům. Zohledňují všechny aspekty života. Pořídit si můžete dostupné bydlení, které vám poskytne veškeré zázemí pro spokojený a ničím nerušený život.

Nejzajímavější novostavby z jejich dílny

  • Chytré bydlení Braník v lokalitě Braník (Praha 4) - v této pražské čtvrti vyroste bytový komplex, který nabídne 137 bytových jednotek, 15 rodinných domků a také několik komerčních prostor. Rezidenční komplex bude obklopený zelení nabídne svým obyvatelům množství volnočasových aktivit. Jedná se o atraktivní lokalitu s krátkou dojezdovou vzdáleností do centra.
  • Zlatý lihovar (lokalita Smíchov - Zlíchov) - tento projekt v přípravě si určitě zaslouží vaši pozornost. Jedná se o revitalizaci starého lihovaru. Vznikne zde nejen 500 bytových jednotek, ale také restaurace, kavárny, obchody, komerční prostory a školka.
  • Top Tower (Praha 5) - tato impozantní stavba je dílem architekta Tomáše Císaře a sochaře Davida Černého. Jedná se o multifunkční výškovou budovu (135 m), která se po dokončení stane nejvyšší budovou v České republice. K dispozici budou kancelářské prostory, parkovací místa, nájemní byty a veřejná vyhlídka.

 

Zaujala vás tato osobitá česká developerská společnost?
V našem katalogu najdete všechny její dostupné projekty.

Projekty

Hodnocení

Jaké jsou vaše zkušenosti se společností "Trigema"? Co si o jejich projektech myslíte?