O portálu Ziprealty.cz

ZipRealty je nezávislý katalog rezidenčních projektů spravovaný zkušeným týmem profesionálů a nadšenců do trhu nemovitostí a architektury. Poskytujeme komplexní vyhledávač novostaveb a developerských projektů připravovaných a realizovaných v Praze a jejím okolí, v Brně, ale i v ostatních lokalitách. Již od roku 2013 mapujeme trh novostaveb na celém území České republiky, naše databáze čítá již více než 800 projektů, je pravidelně aktualizována a denně se rozrůstá o nové projekty.

Přinášíme všechny informace o trhu s rezidenčními nemovitostmi přehledně na jednom místě tak, aby naši uživatelé nemuseli trávit čas zdlouhavým vyhledáním z mnoha různých zdrojů.

Najdete u nás informace o developerských společnostech působících v českém prostředí a seznam jejich aktuálních projektů. U konkrétních projektů se dozvíte veškeré potřebné informace o samotné stavbě, o lokalitě, ve které je umístěna, časovém harmonogramu výstavby i o společnosti, která za projektem stojí. Navíc zveřejňujeme informace o cenách a předprodejích, díky kterým se dostanete k nejvýhodnějším nabídkám na trhu. Doporučujeme sledovat sekci Projektů v přípravě, ve které mapujeme dlouhodobě připravované projekty a zaznamenáváme jejich změny a postup v procesu realizace.