Doma je Doma

O společnosti

Doma je Doma je českou společností, která se primárně zaměřuje na výstavbu developerských projektů na území hlavního města Prahy a v jejím blízkém okolí. V oboru působí již téměř 20 let a ve svém portfoliu má obytné soubory i transformace brownfieldů.

Doma je Doma je česká developerská firma, která soustředila svoji pozornost na výstavbu bytů a rodinných domů na území Prahy a v jejím okolí. Jejím cílem je stavět cenově dostupné novostavby. Aktivně se účastní veřejných diskuzí o budoucí výstavbě Prahy. Své projekty buduje s vervou a vášní po 20 let.

Doma je Doma má bohaté zkušenosti s výstavbou cenově příznivých bytů

Hlavní město se už několik let potýká s bytovou krizí. Bytů je dlouhodobě nedostatek a jejich finanční hodnota roste rok co rok. V takovém prostředí se stává vlastní bydlení pro mnohé zájemce pouhým snem.

Pokud hledáte cenově dostupný nový byt, pak je pro vás tento developer tou správnou volbou. Nové byty staví ve spolupráci se samosprávami a družstvy a díky tomu může svým klientům nabídnout atraktivní nové bytové jednotky za skvělé ceny.

Proč je spolupráce se samosprávami důležitá?

V Praze stále existuje množství ploch, které už dávno neplní svůj původní účel. Takové plochy potřebují rozsáhlou revitalizaci a přestavbu. Samospráva ale často nemá dostatečné finanční prostředky ani zkušenosti s takto rozsáhlou revitalizací. Doma je Doma je developer, který se na přeměny brownfieldů a nevyužitých ploch zaměřuje. Výsledkem této spolupráce jsou osobité bytové komplexy, které poskytují komfortní bydlení pro zájemce všech věkových kategorií v příjemných a snadno dostupných lokalitách.

Které projekty jsou stále dostupné

Aby mohli být uspokojeni všichni zájemci o nové bydlení , muselo by v Praze ročně vznikat 9 000 nových bytů. V současné době je jich ročně dokončeno přibližně 5 500. S ohledem na to, že poptávka stále značně převyšuje nabídku, pokud se na trhu objeví cenově příznivý projekt, mizí bytové jednotky doslova bleskovou rychlostí.

Do této kategorie patří také stavby, které má pod taktovkou společnost Doma je Doma. Aktuálně na našich stránkách nabízíme:

Evergreen (Praha 8)

Tato moderní zahradní čtvrť se buduje na pozemcích v okolí pražských Ďáblic. Původně byla tato plocha využívána jako skladový průmyslový prostor. Vznikne zde 51 řadových domů a 120 bytových jednotek. V okolí domů bude dostatek zeleně (mikroparky, soukromé předzahrádky, stromořadí atd.). Výstavba proběhne ve dvou etapách. Hned u projektu je zastávka MHD (u stanice metra Ládví jste za 8 minut).

Chcete bydlet v klidné zelené čtvrti s dobrou dostupností do centra města?
Pospěšte si! Cenově výhodné novostavby jsou velmi rychle vyprodané.

Lokalita

Projekty

Hodnocení

Jaké jsou vaše zkušenosti se společností "Doma je Doma"? Co si o jejich projektech myslíte?