Developerský projekt Residence Na Rozkoši

Vyprodáno
Ledečská, Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina

Detaily

 • ID:
  24158
 • Stav:
 • Developer:
  Jakeš Development s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Kraj Vysočina
 • Lokalita:
  Havlíčkův Brod
 • Byty k nastěhování od:
  1Q/2021
 • Počet jednotek:
  12
 • Aktuální ceník bytů:

O projektu

V klidné vilové čtvrti ve městě Havlíčkův Brod realizuje developerská společnost Jakeš Development s.r.o. projekt rodinných a bytových domů Rezidence Na rozkoši.  Rezidenční projekt orientovaný na moderní nízkoenergetické bydlení a spojuje výhody klidné lokality blízko přírody s výhodami centra města, které je v docházkové vzdálenosti.

Dvě etapy projektu jsou již ve fázi výstavby a dokončení. V první etapě byla dokončena stavba řadových rodinných domů, v druhé a třetí etapě se budou realizovat rodinné domy s možností rozdělení na dva samostatné byty.

Etapa 1 nabízí osm řadových rodinných domů typologie 5+kk s vlastní zahradou orientovanou na jih a s venkovním i garážovým stáním. Interiér a venkovní prostor propojují velkoformátová okna. Každý dům může být upravený na dvě samostatné jednotky a používaný pro mezigenerační bydlení. Etapa 1 již byla dokončena a domy jsou připraveny k nastěhování.

Etapa 2 je ve výstavbě a v jejím rámci se staví dvanáct dvoupodlažních řadových domů typologie 6+kk. Součástí domů je zahrada a dvě parkovací stání. Každý dům je možné rozdělit na dva byty (3+kk se zahradou a 3+kk) z nichž každý bude mít k dispozici jedno parkovací stání. Etapa 2 bude dokončena na jaře roku 2021.

Lokalita:

Projekt Rezidence Na rozkoši se nachází v docházkové vzdálenosti centra města Havlíčkův Brod (20 minut procházkou podél cyklistické stezky), kde je k dispozici kompletní občanská vybavenost. Autem lze do centra dojet za několik minut.

Lokalita

Ledečská, Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty