Developerský projekt Byty Jinočany

Vyprodáno
Smetanova, Jinočany, Praha-západ

Detaily

 • ID:
  5923
 • Stav:
 • Developer:
  BEMETT a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha-západ
 • Lokalita:
  Jinočany
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Počet jednotek:
  151
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developerský projekt Byty Jinočany vám nabízí nové byty situované ve třech nízkopodlažních bytových domech, jejichž výstavba byla realizována v první fázi projektu. Developerský projekt se nachází v lokalitě Praha – západ, v obci Jinočany, přesně v lokalitě „Jih“, která se nachází nedaleko centra obce. Novostavby jsou zasazeny do mírného jižního svahu a architektonicky navazují na stávající zástavbu. Byty také zahrnuje výstavbu jednoho viladomu s pouhými 6 bytovými jednotkami. Projekt byl realizován pod záštitou developerské společnosti BEMETT a.s. Domy A, B, E a F byly dostavěny v létě 2012, dům C je v létě 2013 a dům D na podzim 2013.

Byty: Developerský projekt v Praze-západ s názvem Byty Jinočany zahrnuje 3 nízkopodlažní domy, každý dům zahrnuje 31 až 36 nových bytů o dispozicích 2+kk a 3+kk. Užitná plocha bytů situovaných v nízkopodlažních bytových domech se pohybuje od 39,1 m2 až po 92,42 m2. V nabídce jsou také nové byty situované v jediném viladomu tohoto projektu. Počet bytů ve viladomu činí 6 bytů o dispozici 4+kk a užitné ploše 96 m2. K většině bytů Jinočany patří balkon a sklep. Majitelé bytů mají k dispozici také 1 parkovací stání. Byty v přízemí mají prostorné předzahrádky, které jsou oplocené. Ceny bytů se pohybují v rozmezí od 1 884 435 Kč do 3 412 275 Kč včetně DPH.

Lokalita: Lokalita Jinočany (Praha–západ) vám nabízí developerský projekt, který je situován v oblasti s dobrou dopravní dostupností. Ta je zprostředkována hlavně rychlostní komunikací R1 a nájezdem na dálnici D5. Dojíždět můžete také městskou hromadnou dopravou. Nejbližší stanice metra B – Zlíčin je vzdálená pouhé 3 kilometry, k další stanici metra Luka se dostanete autobusem MHD. V lokalitě jezdí linky č. 309, 310 a 352. Cesta do centra Prahy trvá přibližně 25 minut. Jinočany vám poskytnou veškerou občanskou vybavenost. V obci naleznete mateřskou i základní školu, poštu, restauraci, dále potřebná zdravotnická zařízení (např. zubař, praktický lékař i lékárna) a knihovnu. Nedaleká obec Rudná vám nabízí skvělé zázemí pro relaxaci a sportovní vyžití, např. squash, fitness, tenis, solárium, sauna a další. V okolí si můžete podnikat dlouhé procházky a užívat si odpočinku v přírodě. Navštívit můžete Český kras, hrad Karlštejn nebo romantickou vesničku Svatý Jan pod Skalou.

Lokalita

Smetanova, Jinočany, Praha-západ

Realitní zprávy

16.6.2024

Připravovaný předprodej bytů v historické budově na Vinohradech → více info

15.6.2024

RD Škvorec: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty