Developerský projekt Byty Na Knížecku

Vyprodáno
Holubice, 683 51, Holubice, Vyškov, Jihomoravský kraj

Detaily

  • Stav:
  • Developer:
  • Městská část / kraj:
    Jihomoravský kraj
  • Lokalita:
    Holubice

O projektu

V Jihomoravském kraji vzniká jedinečný architektonický celek 40 rodinných domů „na Knížecku“, které disponují zahradou a vlastní garáží v přízemí. Ve všech sedmi domech budou tři byty 4+kk. Ke spodním patrům náleží zahrada, k horním bytovým jednotkám zase terasa s vyhlídkou na krajinu.

Byty jsou prostorné, vzdušné a moderně řešené. Design domů je nadčasový, samozřejmostí jsou velkoformátová okna, předokenní žaluzie, podlahové vytápění, tepelné čerpadlo i jímka na dešťovou vodu. Každá rodina ocení dostatek soukromí, blízkost přírody, ale rovněž občasné dostupnosti a vybavenosti.

Lokalita

Obytné domy jsou postaveny v obci Holubice v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji. Na první pohled osloví blízkostí měst Slavkov a Rousínov. Jejich poloha je výhodná i kvůli dostupnosti sjezdu z dálnice D1, díky tomu budete v Brně za 15 minut, ve Vyškově za 16 minut a cesta do Slavkova vám zabere pouhých 9 minut jízdy autem. Autobusové a vlakové spojení trvá do Brna asi 20 minut, do Slavkova 10 minut a do Vyškova 25 minut.

Rodinné domy „na Knížecku“ splňují kritéria nejnáročnějšího obyvatele, jelikož se v obci nachází mateřská a základní škola, pošta, knihovna, hostinec i obchod s potravinami. O kulturní a sportovní vyžití se postarají dětská hřiště, sportovní areál TJ Holubice, místní střelnice a nespočet výletních atrakcí. Historickou kulisu obce vytváří kostel sv. Václava a kaplička. Obec Holubice má asi 1 400 obyvatel, bydlení je tedy bezpečné, a přitom nebudete ochuzeni o snadné spojení s lákadly města.

Lokalita

Holubice, 683 51, Holubice, Vyškov, Jihomoravský kraj

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty