Developerský projekt Casa Royal

Vyprodáno
Španělská, Vinohrady, Praha 2

Detaily

O projektu

O projektu: Královská investice na Královských Vinohradech! Historická budova Casa Royal ve Španělské ulici v Praze 2 – což je jedna z nejprestižnějších pražských adres - je developerským projektem společnosti Acord Invest. V pětipodlažní budově v novorenesančním slohu, s noblesním jménem a zajímavou historií, bude nadstandardně zrekonstruováno 20 malometrážních jednotek, určených k bydlení, případně jako ateliér, či kancelář. Dispozice všech bytů je 1+kk (kromě jednoho 2+kk), čtyři jednotky jsou s balkonem.
V rekonstrukci se projeví citlivé propojení původních historických architektonických prvků s moderními materiály a s nádechem španělského stylu.
V budově Casa Royal se nacházejí také nebytové prostory, které mohou být využity jako ordinace a kanceláře.
Dokončení rekonstrukce je naplánováno na březen 2019, prodejcem je Acord Invest.

Lokalita: Developerský projekt Casa Royal se realizuje ve Španělské ulici, v městském obvodě Praha 2 a patří do katastru Královské Vinohrady. Největší valutou téhle lokality je výhled na Pražský hrad a sousedství Riegrových sadů, které vám nabídnou chvíle příjemného odpočinku v klidu a zeleni, anebo sportovní aktivity (venkovní posilovna, plavecký bazén, sokolovna; a dětské hřiště). V horní části takzvaného „Rígráku“ si můžete vychutnat panoramatické výhledy na celou Prahu.

Španělská ulice se nachází kousek nad Muzeem a Václavským náměstím, a to, mimo jiné, znamená, že v lokalitě je v blízkém dosahu metro (trasa C a A stanice Muzeum) i tramvaje, takže doprava po Praze bude velmi pohodlná. Jen pár minut pěšky je to na hlavní vlakové nádraží a kousek od rezidence je dobrý příjezd na magistrálu. Pochopitelně tu jezdí také autobusy MHD – nejbližší zastávky jsou Italská nebo Římská (obě 8min pěšky).

V okolí Casa Royal se nachází několik divadel, klubů, galerií, kin, anebo můžete navštívit Národní Muzeum. To vše, včetně celého Václavského náměstí, je v pěším dosahu.
Veškerou občanskou vybavenost, i s dalšími kulturními možnostmi, vám poskytne Vinohradská třída, po níž se můžete pohybovat pěšky, anebo se za svými cíli dopravíte tramvají: Potraviny Římská (6min chůze), Supermarket (2min autem, 12min pěšky), Vinohradská tržnice (2min autem, 18min chůze) a tamtéž najdete i Polikliniku; MŠ Čtyřlístek Římská (8min), Divadlo Na Vinohradech (11min), Divadlo U Hasičů (11min), víceúčelová kulturní budova Theatre Royal (12min chůze, 2min autem), do Divadla v Korunní to bude trvat 3 minuty autem a procházkou něco kolem 20 minut.

A jaká další příjemná překvapení na nové majitele - tedy kromě toho, že v okolí rezidence se nachází několik vyhlášených gurmánských restaurací z celého světa - čekají?
ZŠ a MŠ Na Smetance (3min pěšky), MŠ Vozová (4min autem, 20min chůze), soukromá VŠ ve vedlejší budově, VŠ ekonomická (15min), Prague College (11 min pěšky), Poliklinika Agel (necelých 10min chůze) a na fotbalový stadion Viktorie Žižkov si můžete za svým oblíbeným sportem udělat dvacetiminutovou procházku a hned vedle mohou děti vyzkoušet dopravní hřiště; přitom projdete Rajskou zahradou - parkem, v němž můžete využít venkovní posilovnu nebo pétanque.

Lokalita

Španělská, Vinohrady, Praha 2

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty