Developerský projekt Rezidence Na Santince

Vyprodáno
náměstí Na Santince, Dejvice, Praha 6

Detaily

 • ID:
  2271
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Dejvice
 • Byty k nastěhování od:
  únor 2013 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  25
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Rezidence Na Santince je novostavba (celkem 25 nových bytů) společnosti P.H.A. akciová společnost, situovaný do atraktivní části Prahy 6 Dejvic v blízkosti nové fakulty architektury ČVUT. Výlučnost projektu je dána nejen velmi ceněnou lokalitou, ale i netradičním půdorysným řešením s prosklenou átriovou halou. Luxusnímu charakteru domu odpovídá i vysoký standard vybavení v podobě vícepodlažních podzemních garáží či exkluzivního materiálového pojetí exteriéru a inteiéru domu.

Ten tvoří 6 nadzemních a 3 podzemní podlaží. V nadzemní části je umístěno celkem 25 bytů se dvěma komerčními jednotkami přístupnými z loubí lemujícího uliční fasády domu. Zcela výjimečnými jsou pak dvě nejvyšší podlaží, kde díky jejich odsazení od fasády vznikly rozsáhlé terasy s unikátním výhledem na historickou část Prahy 6 a Hanspaulku.

Lokalita: Rezidence Na Santince se nachází v proluce náměstí Na Santince mezi ulicemi Zelená a Bechyňova, asi 10 minut chůze od Vítězného náměstí. Svým charakterem se jedná o velmi klidnou lokalitu nezatíženou automobilovou dopravou a vytvářející výborné podmínky pro bydlení, což potvrzuje i místní občanská vybavenost.

Naleznete zde vše od obchodů, přes školky a školy až po divadla, tudíž je jasné, proč je tato část Dejvic tak vyhledávaná. V neposlední řadě je potřeba zmínit velmi dobrou dopravní dostupnost MHD. Přímo u domu je zastávka autobusu č.131, který Vás za 8 minut doveze na stanici metra “A” Hradčanská.

Lokalita

náměstí Na Santince, Dejvice, Praha 6

Realitní zprávy

21.5.2024

Žižkovské zahrady: v prodeji jsou byty na Praze 3

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty