Developerský projekt Victoria Palace

V prodeji
Vítězné náměstí, Dejvice, Praha 6

Detaily

O projektu

O projektu: Rezidenční projekt Victoria Palace zaplní proluku na Vítězném náměstí, kde měl původně stát diskutovaný projekt kancelářské budovy nazvané Lední medvěd. Polyfunkční dům nabídne 93 bytových jednotek ve vysokém standardu s terasami a lodžiemi, budou doplněny podzemními garážemi a komerčními prostory v přízemí. K užívání bude rezidentům k dispozici zelený vnitroblok.

Developerem je společnost Penta Real Estate, která na návrhu spolupracovala s ateliérem Jakub Cigler Architekti. V ideálním případě by byty měly být k dispozici k nastěhování v první polovině roku 2024.

Lokalita

Pozemek, před započetím stavby dočasně využívaný jako parkoviště, se nachází v Dejvicích na Praze 6, mezi ulicemi Jugoslávských partyzánů a Verdunská. Je součástí bloku ze severovýchodu ohraničujícího Vítězné náměstí, které je ceněným urbanistickým celkem vytvořeným podle návrhu architekta Antonína Engela z meziválečného období.

Jedná se o velmi lukrativní lokalitu v oblíbené rezidenční čtvrti, v centru Dejvic, které nabízejí výbornou občanskou vybavenost - kulturu, vzdělávací instituce, množství obchodů a služeb. Velkou předností lokality je také dostupnost jak automobilem, tak hromadnou dopravou - přímo na Vítězném náměstí se nachází stanice metra A Dejvická.

 

Lokalita

Vítězné náměstí, Dejvice, Praha 6

Realitní zprávy

27.2.2024

Neklanova: v prodeji jsou byty na Praze 2

26.2.2024

Rezidence U Sv. Štěpána: v prodeji jsou byty v centru Prahy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty