Developerský projekt Rezidence Sadová

Vyprodáno
Sadová, Zlín, Zlínský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: V centru krajského města Zlína probíhá výstavba bytového domu s názvem Rezidence Sadová. V těsné blízkosti městského parku vzniknou přestavbou stávajícího domu dva bytové domy spojené do tvaru T, které nabídnou celkem 50 bytových jednotek s dispozicemi od 1kk po 4kk. 6 bytů je řešeno jako mezonety.

V části orientované do ulice se nachází jižně orientované byty s výhledem do klidné rezidenční ulice lemované stromořadím, druhá část domu nabízí byty orientované na východ a západ a s větším soukromím výhledů do vnitrobloku.

Návrh domu navazuje na funkcionalistickou tradici města, fasáda je otevřena velkými okny, terasami a balkony, které k bytům náleží. Parkování je zajištěno přímo v areálu.

Developerem je společnost SMO Holding, která na návrhu spolupracovala se zlínskou společností Formica. Dokončení výstavby je plánováno na červen 2022 a k nastěhování budou byty k dispozici od července téhož roku.

Lokalita: Rezidence Sadová se nachází v ulici Sadová v těsné blízkosti revitalizovaného parku Komenského. Jedná se o lokalitu v centru Zlína, krajského města Zlínského kraje. Centrum města nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně škol, školek, univerzity, kultury i velké škály obchodů a služeb.

Velkou výhodou projektu je umístění v části města plné zeleně, do které jsou orientovány terasy a balkony, které bytům náleží.

Realitní zprávy

21.5.2024

Žižkovské zahrady: v prodeji jsou byty na Praze 3

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty