O společnosti

Česká developerská a realitní společnost GARTAL klade již od svého založení v roce 2002 velký důraz na kvalitu provedení a vizionářsky přináší bydlení na český realitní trh nové, moderní koncepty. Její portfolio zahrnuje řadu úspěšně realizovaných developerských projektů a stovky prodaných nemovitostí. V současné době v hlavním městě dokončuje hned několik nadstandardních bytových komplexů, které rozšíří nabídku kvalitních novostaveb v Praze. Aktivní je i v budování projektů v okolí Prahy. Pokud toužíte žít v souladu s přírodou a přitom v těsné blízkosti pulzujícího velkoměsta, na našich stránkách najdete nabídku dostupných bytových jednotek této developerské společnosti.

GARTAL staví finančně dostupné byty

Bytová situace v České republice a potažmo v hlavním městě není ideální. Nových bytů v Praze je stále nedostatek. GARTAL buduje nadstandardní bydlení za příznivé ceny a projekty umisťuje ve výborných lokalitách a v dobré dojezdové vzdálenosti do centra. Zároveň dopřávají rezidentům pocit soukromí a nabízejí propojení s okolní přírodou. Ideální bydlení pro rodiny s dětmi! I to je důvod, proč je nabídka jejich bytů velmi rychle rozebrána.

Chytré domácnosti jsou budoucností

GARTAL je moderní developer, který se nebojí implementovat do svých staveb inovativní prvky a technologie. Budoucnost bydlení vidí především v rozšířeném využívání technologií uvnitř domácnosti. V největší míře mají klienti zájem o technologie, které šetří náklady za energie. Zájem roste ale také o nabízené chytré domácnosti, které lze ovládat prostřednictvím mobilní aplikace.

Zaujala vás společnost GARTAL?
Prohlédněte si všechny zalistované nabídky v našem katalogu.

Projekty

Hodnocení

Jaké jsou vaše zkušenosti se společností "Gartal"? Co si o jejich projektech myslíte?