Developerský projekt Rezidence Slavíkova

Vyprodáno
Slavíkova, Vinohrady, Praha 2

Detaily

  • ID:
    12178
  • Stav:
  • Developer:
    HOME DELUXE PRAGUE s.r.o.
  • Městská část / kraj:
    Praha 2
  • Lokalita:
    Vinohrady
  • Byty k nastěhování od:
    2017 (vyprodáno)
  • Počet jednotek:
    48
  • Cena bytů (od - do):
    4.961.610 Kč

O projektu

O projektu:
V Praze 2 na Vinohradech ve Slavíkově ulici stojí neoklasicistní dům, který tvoří developerský projekt Slavíkova 18. Nejde o úplně nový dům, ale luxusně rekonstruovaný pětipatrový objekt na úrovni novostavby. Nalézá se na rohu Slavíkovy a Zvonařovy ulice. Rekonstrukce domu pocházejícího z roku 1909 nabízí naprosto stejný standard jako v případě novostavby, navíc zachovává původní genius loci a dobové prvky. Celkem 48 nových bytů nabízí výhled do parku v Riegrových sadech a na Žižkovskou televizní věž. Úpravy, jež vytvoří v podstatě nový dům, zahrnují celkovou renovaci společných prostor a výtah o nosnosti minimálně 6 osob s bezpečnostní světelnou clonou. K nastěhování budou nové byty připraveny v září 2017. Developerem a prodejcem bytů je realitní kancelář HOME DELUXE PRAGUE se sídlem v Gogolově ulici na Hradčanech.

Byty: Obytný komplex Slavíkova 18 nabízí byty s dispozičním řešením 1+kk a 2+kk, většina bytů je 1+kk. Ceny bytů se pohybují v rozmezí 2,9 milionu Kč včetně DPH až 7,7 milionu Kč včetně DPH, pro jejich přesnou výši kontaktujte prodejce. Plocha bytů se pohybuje od 20 m2 do 72 m2, část bytů má balkony, všechny byty mají sklepy. Parkování je zajištěno vně objektu na rezidenčních modrých zónách. Pokud jde o standardy bytů, každý byt disponuje vyhřívanými podlahami z dubových parket. Podlahové vytápění se nachází i v koupelnách. Každý klient může vybírat z pěti řad designových koupelen, v nichž se instaluje sanita dodávaná společnostmi Villeroy & Bosch a HŰPPE. Proběhne i obnova fasády, jejíž finální vrstva bude provedena silikátovou vrstvou. Okna se dodávají jako dřevěné repliky původních oken vybavené izolačním dvojsklem s dvojitým těsněním.

Lokalita: Developerský projekt Slavíkova 18 se nalézá na Praze 2 na rozhraní Vinohrad a Žižkova. Rezidenční komplex leží přímo ve Slavíkově ulici. Nejbližší kulturní památkou je kostel Nejsvětějšího srdce Páně, dílo architekta Josipa Plečnika, vzdálené jenom pět minut pěšky, o dvě minuty cesty dále se nachází Vinohradská vodárna. Po 15 minutách dorazíte také na Náměstí Míru, kde je možné navštívit Divadlo na Vinohradech. Na Náměstí Jiřího z Poděbrad dvě minuty pěšky si můžete užít spoustu zábavy. Pravidelně zde probíhají farmářské trhy, konají se tu různé žižkovské kulturní akce, zároveň je zde park pro relaxaci. Ještě větší prostor pro odpočinek vám poskytnou 3 minuty vzdálené Riegrovy sady. Sportovní vyžití nabízí spousta oddílů 7 minut vzdáleného Sokola Vinohrady v Polské ulici, můžete si tu i zaplavat v bazénu. Velmi blízko jsou nákupní možnosti, devět minut chůze narazíte na prodejnu Albert ve Vinohradském pavilonu na Vinohradské ulici. Patnáctiminutovou procházkou dorazíte k Atriu Flora, velkému obchodnímu domu u stanice metra Flora. Přímo na Náměstí Jiřího z Poděbrad tři minuty cesty po svých sídlí základní škola, 8 minut je vzdálená mateřská škola v Šumavské ulici. Půjdete-li 12 minut od domu, narazíte na nejbližší polikliniku AGEL v Italské ulici, která nabízí zázemí péče praktických lékařů a najdete zde i lékárnu. Pouhé 4 minuty pěší chůze od domu se nalézá stanice metra Jiřího z Poděbrad. Metrem linkou A jste z této stanice za pouhých pět minut v horní části Václavského náměstí. Pět minut pěší chůze se nalézá stanice tramvaje. Jezdí tudy linky číslo 11 a 13. Číslo 11 jezdí v jednom směru na Spojovací, ve druhé na Náměstí Bratří Synků, linka číslo 13 potom na Zvonařku a na Černokosteleckou.

Lokalita

Slavíkova, Vinohrady, Praha 2

Realitní zprávy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty