Developerský projekt Rezidence U Boroviček

Vyprodáno
U Boroviček, Řepy, Praha 6

Detaily

O projektu

O projektu: V klidné RD zástavbě v Řepích poblíž zahrádkářské osady vyroste trojpodlažní bytový dům. Rezidence U Boroviček nabídne 23 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk a stejný počet parkovacích míst v suterénu domu. Komorní projekt počítá se společnou zahradou, s využitím solární energie pro ohřev teplé vody, možností dobíjení pro elektromobily a nebo zadržováním dešťové vody pro zavlažování zeleně.

Budoucí majitelé si mohou sami zvolit dekor koupelen, kde lze vybírat z velkoformátové italské dlažby a obkladů Marazzi. V obytných místnostech jsou navrženy dubové třívrstvé podlahy. Nadstandardem jsou také 210 cm vysoké bezfalcové interiérové dveře s minimalistickou bílou lakovou úpravou.

Stavitel All New Development na projektu spolupracuje se zahradním studiem Flera a pod architekturou je podepsaný ateliér Podlipný Sladký Architekti.

Lokalita: Rezidence U Boroviček je zasazena na jižním mírně svažitém pozemku, na křižovatce ulic U Boroviček a U Selských baterií. V bezprostřední vzdálenosti se nachází cyklostezka ŘE-HL (Řepy – Jinonice – Hlubočepy), která spojuje Hlubočepy se sídlišti jihozápadního města (Lužiny, Stodůlky) a sídlištěm Řepy.

V okolí je dostatek zeleně a parků (Na Fialce, Obora Hvězda). Poblíž je také BMX Řepy - 280 m, anebo vyhlídková věž se skluzavkou - 155 m. Za zmínku stojí také autobusová zastávka vzdálená pouhých 83 m od rezidence.

Více info: rezidenceuborovicek.cz

Lokalita

U Boroviček, Řepy, Praha 6

Realitní zprávy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty