Developerský projekt Touškovský háj

Vyprodáno
Malesická, Touškov, Plzeňský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Touškovský háj je budoucí rezidenční oblast na okraji města Touškov na plzeňsku. V rámci tohoto projektu je nabízeno 75 pozemků určených ke stavbě rodinných domů. Jednotlivé parcely mají rozlohu od 500 do 1100 m2.

Developerem je společnost JRD s.r.o. , která zasíťované pozemky připravené k výstavbě plánuje předat novým majitelům v září 2020.

Lokalita: Touškov je město ležící v Plzeňském kraji, 10 kilometrů severozápadně od Plzně, uprostřed krajiny okolo řeky Mže. Jedná se o lokalitu na okraji Touškova, při ulici Malesická, kde se díky usazení v mírném svahu otevírají atraktivní výhledy do okolí.

Touškov má kolem 2 200 obyvatel a jeho historické centrum je chráněnou městskou památkovou zónou. Nabízí základní občanskou vybavenost včetně školy, školky, obchodu, lékárny, restaurací nebo sportovních zařízení.

Nabídka je doplněna širokou škálou obchodů, kultury, pracovních a vzdělávacích příležitostí v blízké Plzni, s kterou je výborně dopravně propojen jak autem, tak hromadnou dopravou – zastávka autobusu je vzdálena 3 minuty chůze od pozemků a s Plzní jí spojuje v rámci 20 minut několik linek.

Realitní zprávy

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

12.2.2024

Rezidence V Údolí: v prodeji jsou byty na Praze 9

10.2.2024

Rezidence Nad skálou: v prodeji jsou byty na pražském Barrandově

Více aktualit
Všechny doporučené developerské projekty