Banner Branding Banner Branding https://novostavby.com/ - Skanska ČEK

Realitní zprávy

21.4.2024

Boleslavova 3: v prodeji jsou byty v pražských Nuslích

18.4.2024

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej nové etapy projektu

17.4.2024

Tachovské náměstí 5: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

Více aktualit

Nové byty – České Budějovice jako krajské město nabízejí atraktivní bydlení bydlení v centru i na předměstí. Láká vás bydlení v jižních Čechách? Pak vás budou zajímat všechny připravované developerské projekty v Českých Budějovicích!

Zobrazeny všechny 8 výsledky
Seřadit podle:
Všechny doporučené developerské projekty

U nás přehledně! Všechny nové byty v Českých Budějovicích2021 i 2022 naleznete na jednom místě

V našem katalogu pomocí vyhledávače najdete rozmanitou škálu zajímavých a dostupných nebo připravovaných novostaveb nejen v Českých Budějovicích. Jsme tu, abychom vám pomohli vybrat tu pravou nemovitost přesně podle vašich představ. Některé projekty jsou již připravené k nastěhování a jiné se umí přizpůsobit vašim požadavkům, tak aby vyhovovaly přesně vašemu životnímu stylu. V řadě případů je pro vás připravena virtuální prohlídka. Prohlédnete si z pohodlí domova nejen interiéry bytů a domů, ale také bezprostřední okolí po dokončení projektů.

V developerských projektech jsou stále volné byty! České Budějovice, 2021 to může být místo a rok, kdy se nastěhujete do nového!

Ceny nových bytů i domů stále rostou, ale hypotéky jsou v současné době snad nejdostupnější, co kdy byly. Avšak 100% hypotéku vám dnes bez vlastní nemovitosti k ručení už bohužel žádná banka neposkytne. Existuje nějaká alternativa? Kombinací úvěrů se dá ušetřit! Podrobnější informace na úvěrové téma najdete na našem portálu v sekci Aktuality v několika článcích.

Sledujte náš portál a žádná novostavba v Českých Budějovicích ani nikde jinde už vám neunikne

Hlídáme za vás všechny připravované developerské projekty a tedy i projekty v Českých Budějovicích. Situace v jižních Čechách je podobná jako v ostatních krajích. O novostavby všeho druhu je enormní zájem, protože lidé chtějí bydlet nebo výhodně investovat svoje finance do nemovitosti k pronájmu a nabízené byty i domy rychle mizí. Máte-li zájem bydlet v této lokalitě, neměli byste s nákupem bytu či domu z otevřených nabídek dlouho váhat.

Nenechte si ujít ani připravované developerské projekty: České Budějovice 2022

Podle dostupných informací šly vloni nejlépe na odbyt byty s dispozicí 3+kk. Ty se podílely na celkovém objemu prodeje až 37%. Zájemci o nákup bytů dávají v současné době přednost spíše těm menším a těch velkých se proto staví méně. Máte-li zálusk na byt 4+kk, určitě neváhejte s jeho rezervováním. Nevadí, že může být teprve ve výstavbě.Nákup bytu či domu v předprodeji je dnes běžnější, než byste čekali

Všechny novostavby v Českých Budějovicích a nejen v nich

nabízejí skvělou dostupnost občanské vybavenosti všeho druhu, ale zároveň i přírodních, sportovních a rekreačních lokalit. Je to ideální kombinace pro práci i volný čas.

  • Nechcete bydlet přímo v Českých Budějovicích? Prohlédněte si Rodinné domy Hluboká nad Vltavou, které jsou k nastěhování už v letošním roce. Samotná Hluboká je krásné historické město a do Budějovic je to pouhých deset minut autem nebo pohodlně pravidelnou autobusovou linkou.

  • Rovněž developerský projekt RD Borek Na výsluní se pro vás může stát tím pravým místem, hledáte-li nemovitost větší než 3+kk. Řadové domy s dispozicí 4+kk a 5+kk s garáží a zahradou vyrostou v Borku, opět jen 10 minut cesty od Českých Budějovic.

  • Pohlídáme vám i další developerské projekty v Českých Budějovicích. Například byty z Rezidence Oskarka budou k nastěhování ve 3. čtvrtletí 2022, ale v prodeji jsou již nyní. Vybírat můžete z bytů od dispozice 1+kk až do 4+kk. Všechny bytové jednotky mají balkon či terasu, sklad na podlaží a parkovací stání.


Zalíbila se vám novostavba v Českých Budějovicích? Od roku 2022 byste chtěli bydlet a možná si nejste jisti financemi?

Nejste si jisti, zdali dosáhnete na hypotéku a máte nemovitost, kterou můžete ručit? Na našem portálu máte k dispozici online odhad nemovitosti zdarma. Se vším vám pomůžeme, stačí vyplnit formulář a o ostatní se postaráme.


Prohlížíte dostupné nové byty? České Budějovice nakonec nebudou tím pravým městem?

Pomocí našeho vyhledávače můžete zkusit jakoukoli lokalitu v republice. Zadejte kritéria a porovnejte, jak jsou na tom jednotlivé kraje či okresy. Srovnejte cenu nemovitosti, velikost pozemku nebo občanskou vybavenost nových projektů. Určitě najdete místo, které vám bude vyhovovat a kde budete jednou spokojeně žít.

Máte zájem o přednostní nabídku rezidenčních novostaveb v Praze

Zařaďte se do neveřejné databáze investorů a dostávejte nabídky ještě před oficiálním zahájením prodeje. 

Máte zájem o přednostní nabídku rezidenčních novostaveb v Praze?

Zařaďte se do neveřejné databáze investorů a dostávejte nabídky ještě před oficiálním zahájením prodeje.

Díky spolupráci s významnými developerskými společnostmi máme přístup k nejvýhodnějším nabídkám na českém trhu jako první.

Dubičný Potok