Developerský projekt Apartmány Zdíkovec

V prodeji
Zdíkovec, Prachatice, Jihočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Jihočeský kraj
 • Lokalita:
  Zdíkovec
 • Počet jednotek:
  10

O projektu

Uprostřed šumavské přírody se v obci Zdíkovec realizuje projekt nadstandardních apartmánů, který nabídne možnost celoroční rekreace v těsné blízkosti sjezdových i běžeckých tratí a turistických cest. Apartmány Zdíkovec vzniknou v objektu bývalé školní budovy, která prochází pečlivou rekonstrukcí. Objekt se nachází na kopci s nádherným výhledem do okolí. Dům bude rekonstruován za použití nejmodernějších technologií a materiálů. Budou zachovány typické prvky jako například historické klenby.

Bytový dům nabídne ve třech podlažích 10 apartmánů s obytnou plochou 26 až 90 m² a 1 ateliér. Součástí apartmánů jsou balkony či terasy a možnost parkování ve vnitrobloku. Rekonstruovaná budova bude odpovídat svou úrovní novostavbě a je plánována jako nízkoenergetické bydlení. Tepelnou pohodu zajišťují tepelná čerpadla a větrání s rekuperací. Počítá se s kvalitním zateplením budovy.

Lokalita

Bytový dům se nachází v klidné části obce Zdíkovec. Jedná se o lokalitou s dobou dostupností a zázemím. V bezprostřední blízkosti se nachází 15 lyžařských vleků, běžecké trasy, cyklostezky a turistické trasy. Nádherná příroda nadchne rybáře i houbaře.

Lokalita

Zdíkovec, Prachatice, Jihočeský kraj

Realitní zprávy

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

10.4.2024

Strakoschova rezidence: v prodeji je projekt v Kutné Hoře

6.4.2024

Mezi vilkami: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 10

4.4.2024

Jateční 35: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty