Developerský projekt Bydlení Úvaly

Doporučené V prodeji
Škvorecká, Úvaly, Praha-východ

Detaily

O projektu

Bydlení Úvaly – 4. etapa

Rezidenční projekt Bydlení Úvaly nabízí v další etapě výstavby 43 bytů. Ve dvou bytových domech je v nabídce 36 bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk, 3 dvoupatrové penthousy o dispozici 4+kk a 5+kk se střešními terasami, a 4 mezonetové třípodlažní byty 4+kk a 5+kk.

Celý projekt má energetický štítek B a vytápění je zajištěno tepelnými čerpadly typu voda-vzduch. Bytové domy i mezonety budou vystavěny ze speciálního vápenopískového zdiva (VAPIS), které je charakteristické svými nadstandardními izolačními účinky, a to jak tepelnými, tak hlukovými.

Součástí 4. etapy je výstavba parkovací garáže pro rezidenty. Díky tomu si celý bytový soubor zachovává kompaktní urbanistický charakter a zároveň vysoký uživatelský komfort.

Developerem projektu je Acrona Capital a generálním dodavatelem stavby firma STAKO.

Lokalita

Bydlení Úvaly na konci Úval ve Škvorecké ulici je výhodným spojením života na vesnici v těsné blízkosti přírody s výbornou dopravní dostupností do centra Prahy. Vlak zde jezdí každých 15 minut a za pouhých 25 minut vystupujete v samotném srdci Prahy na Masarykově nádraží. Plusem je i velké množství sportovního využití přímo v místě bydliště. Úvaly, město v okrese Praha-východ, nabízí hřiště na pétanque, dětské hřiště, koupaliště, tenisový klub i sportovní halu. K procházkám v přírodě vybízí Horní i Dolní úvalský rybník, úvalský les či Rozhledna Vinice. Za domem je cyklostezka. Nákupy umožňují supermarkety Billa i Penny Market, ratolesti můžete přihlásit do MŠ Kollárova či ZŠ Podhájí. K dispozici je v obci knihovna, kulturní sál, poliklinika i zastávky hromadné dopravy.

Lokalita

Škvorecká, Úvaly, Praha-východ

Realitní zprávy

17.4.2024

Tachovské náměstí 5: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

10.4.2024

Strakoschova rezidence: v prodeji je projekt v Kutné Hoře

6.4.2024

Mezi vilkami: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty