Developerský projekt Bydlení Úvaly

Doporučené V prodeji
Škvorecká, Úvaly, Praha-východ

Detaily

O projektu

Bydlení Úvaly – 4. etapa

Rezidenční projekt Bydlení Úvaly nabízí v další etapě výstavby 43 bytů. Ve dvou bytových domech je v nabídce 36 bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk, 3 dvoupatrové penthousy o dispozici 4+kk a 5+kk se střešními terasami, a 4 mezonetové třípodlažní byty 4+kk a 5+kk.

Celý projekt má energetický štítek B a vytápění je zajištěno tepelnými čerpadly typu voda-vzduch. Bytové domy i mezonety budou vystavěny ze speciálního vápenopískového zdiva (VAPIS), které je charakteristické svými nadstandardními izolačními účinky, a to jak tepelnými, tak hlukovými.

Součástí 4. etapy je výstavba parkovací garáže pro rezidenty. Díky tomu si celý bytový soubor zachovává kompaktní urbanistický charakter a zároveň vysoký uživatelský komfort.

Developerem projektu je Acrona Capital a generálním dodavatelem stavby firma STAKO.

Lokalita

Bydlení Úvaly na konci Úval ve Škvorecké ulici je výhodným spojením života na vesnici v těsné blízkosti přírody s výbornou dopravní dostupností do centra Prahy. Vlak zde jezdí každých 15 minut a za pouhých 25 minut vystupujete v samotném srdci Prahy na Masarykově nádraží. Plusem je i velké množství sportovního využití přímo v místě bydliště. Úvaly, město v okrese Praha-východ, nabízí hřiště na pétanque, dětské hřiště, koupaliště, tenisový klub i sportovní halu. K procházkám v přírodě vybízí Horní i Dolní úvalský rybník, úvalský les či Rozhledna Vinice. Za domem je cyklostezka. Nákupy umožňují supermarkety Billa i Penny Market, ratolesti můžete přihlásit do MŠ Kollárova či ZŠ Podhájí. K dispozici je v obci knihovna, kulturní sál, poliklinika i zastávky hromadné dopravy.

Energetický štítek

A+
A
B
Vaše energetická třída je B
C
D
E
F
G
H

Lokalita

Škvorecká, Úvaly, Praha-východ

Realitní zprávy

22.6.2024

Jateční 35: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

16.6.2024

Připravovaný předprodej bytů v historické budově na Vinohradech → více info

15.6.2024

RD Škvorec: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty