Developerský projekt Berlita

Vyprodáno
Na Parkáně, Beroun, Středočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu:V Berouně, městě vzdáleném půl hodiny cesty od centra Prahy, vznikne moderní rezidenční projekt nazvaný Berlita. Bude zahrnovat dvě propojené budovy se čtyřmi klasickými a pátým ustoupeným podlažím, celkem s 61 byty s lodžiemi a terasami. Dispozičně jsou jednotky řešeny jako 1kk až 4kk penthousy s terasou.

V rámci projektu bude k dokoupení k dispozici i parkování pro rezidenty a bude upraveno okolí domu, kde vznikne veřejná zeleň.

K nastěhování budou byty k dispozici v polovině roku 2022.

Lokalita: Projekt je umístěn v klidné ulici Na Parkáně v Berouně ve Středočeském kraji, nedaleko soutoku řek Berounky a Litavky v centru města.

Beroun je historické město ležící uprostřed přírody Českého Krasu a Křivoklátska. Spojuje výhody bydlení na malém městě s dobrou dostupností Prahy díky umístění při dálnici D5 a výbornou občanskou vybaveností přímo v místě, a to včetně mnoha sportovních a rekreačních příležitostí. V okolí se nachází zimní stadion, bazén, sportovní areál, tenisová hala, mnoho cyklostezek a příležitostí k procházkám v přírodě.

Díky dobrému spojení je Praha velmi dobře dostupná nejen automobilem, ale i hromadnou dopravou – autobusová i vlaková zastávka se nacházejí do 10 minut chůze od projektu.

Lokalita

Na Parkáně, Beroun, Středočeský kraj

Realitní zprávy

18.7.2024

Family Resort Pětihosty: v prodeji jsou RD v okrese Praha-východ

13.7.2024

Vivus Žižkov: byl spuštěn prodej bytů v projektu

11.7.2024

Viladomy Zličín: v prodeji jsou byty na Praze 5

4.7.2024

Rezidence Kandertova: byl spuštěn prodej jednotek 1+kk na Praze 8

3.7.2024

Dvůr Mělnická: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty