Developerský projekt Bytový dům Pod Vinicí

Vyprodáno
Vinařská, Beroun, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  ATALANTIS PRO s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Beroun
 • Počet jednotek:
  28

O projektu

Bytový dům Pod vinicí představuje minimalistické moderní bydlení v nižší bytové zástavbě. Projekt tvoří konkrétně 28 bytových jednotek o dispozici od 1+kk po 3+kk s rozlohou od 33 do 60 metrů čtverečních. Přízemní byty jsou přitom i bezbariérové a část z nich má k dispozici předzahrádky. Byty v nejvyšším patře pak disponují střešními terasami. Za poplatek bude k dispozici také parkovací stání a sklepní kóje.

Součástí projektu budou také společné prostory s ohništěm a posezením. Projekt disponuje řadou moderních funkčních prvků, mezi které patří například tepelné čerpadlo či kvalitní zateplení. Interiéry jsou řešeny v nadčasovém designu kombinujícím prvky skandinávského a industriálního stylu.

Lokalita

Bytový dům Pod Vinicí najdete na ulici Vinařská ve městě Berouně, ve Středočeském kraji. V Berouně žije téměř 20 tisíc obyvatel a je zde k dispozici plná občanská vybavenost se školkami, školami, obchody i službami, sportovišti i kulturními zařízeními. Mimo to ve městě nechybí řada historických zajímavostí či turistických atrakcí.

Beroun je zároveň obklopen zelení a vybízí k výletům například na nedaleký Karlštejn, Svatý Jan pod Skalou, Koněprusy či Tetín. Město je strategicky umístěno na spojnici mezi Prahou a Plzní, kam umožňuje pohodlný dojezd autem i hromadnou dopravou. 

Lokalita

Vinařská, Beroun, Středočeský kraj

Realitní zprávy

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

10.4.2024

Strakoschova rezidence: v prodeji je projekt v Kutné Hoře

6.4.2024

Mezi vilkami: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 10

4.4.2024

Jateční 35: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty