Developerský projekt Bydlení Zbýšov

V prodeji
Zbýšov, Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Detaily

O projektu

V klidné lokalitě blízko přírody na okraji Brna vzniká jedinečný projekt – Bydlení Zbýšov. Rezidenční areál budou tvořit dva bytové domy a také samostatné rodinné domy.

V rámci etapy A se realizuje stavba pěti řadových dvoupodlažních rodinných domů s dispozicí 4+kk. Součástí každého domu je zahrada se skladovacím prostorem a dvě parkovací stání. K dokončení výstavby došlo v září roku 2021 a všechny domy jsou již vyprodány.

Etapa B nabídne moderní bydlení v kompletně rekonstruovaném dvoupodlažním domě. K dispozici bude 25 bytových jednotek typologie 1+kk až 4+kk s balkonem, terasou nebo zahradou. Součástí bytů je sklepní kóje v suterénu a možnost parkování. Ve vnitrobloku areálu se také počítá se stavbou sedmi řadových garáží. Dokončení projektu je plánováno v průběhu roku 2023.

V průběhu etapy C vznikne čtyřpodlažní bytový dům, který nabídne 18 bytových jednotek typologie 1+kk až 4+kk a 2 komerční prostory. Součástí bytů je balkón, terasa nebo zahrada. Ke všem bytům patří úložný prostor a k dispozici je i možnost parkování. Výstavba bude dokončena v roce 2024.

Lokalita

Projekt bydlení Zbýšov se nachází v oblasti Padělky 20 km jihozápadně od Brna. V místě je k dispozici veškerá občanská vybavenost: obchody, restaurace, školy, pošta, lékařská péče, kino a sportoviště. Okolím vedou turistické trasy a cyklostezky. Spojení s centrem Brna zajišťuje městská doprava – autobus ze stanice Zbýšov a vlak ze Zastávky u Brna. Po dálnici D1 lze do centra Brna dojet autem do 20 minut.

Lokalita

Zbýšov, Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Realitní zprávy

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

12.2.2024

Rezidence V Údolí: v prodeji jsou byty na Praze 9

10.2.2024

Rezidence Nad skálou: v prodeji jsou byty na pražském Barrandově

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty