Developerský projekt Melodie Letňany

Vyprodáno
Letovská, Letňany, Praha 9

Detaily

 • ID:
  9410
 • Stav:
 • Developer:
  EXAFIN
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Letňany
 • Byty k nastěhování od:
  2016 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  65
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Hledáte-li „vyladěné“ bydlení v moderním stylu, se zajímavým řešením a efektivními detaily, jistě vás zaujme projekt Melodie Letňany, vyrůstající v ulici Letovská na Praze 9 – Letňanech. Stavbu tohoto bytového resortu započala společnost Exafin na jaře letošního roku a termín dokončení je plánován na 30. září 2016. Výhradním prodejcem je realitní kancelář Kadlec.
Pro zájemce o kvalitní nemovitost v zajímavé lokalitě tu vznikne 65 nových bytů s energetickou náročností odpovídají třídě B označující úsporné bydlení. Celý developerský projekt jenom potvrzuje trend poslední doby, kdy se s novostavbami v Praze, které jsou povedeným kompromisem klasického bydlení s exkluzivní nabídkou pro náročné, doslova roztrhl pytel. Developerem pojektu je společnost Exafin.

Byty: Sedm podlaží s povedeným standardním vybavením - Novostavba v Letňanech bude čítat sedm podlaží, v nichž se ukrývají byty o velikostech od 1+kk s plochou 34,1 metrů čtverečních až po 4+kk s podlahovou plochou do 102,2 metrů čtverečních. Všechny disponují balkonem, lodžií nebo terasou a jejich cena se pohybuje od 1 540 000 až po 5,8 milionů korun včetně DPH. K bytu je možné dokoupit i parkovací stání. Nové majitele potěší variabilní a efektivní dispozice, komfortní vybavení a drobné vychytávky k usnadnění běžného života.
V základní ceně jednotlivých bytů developerského projektu Melodie Letňany, vystavěného na betonových základech se zděnými konstrukcemi, je zahrnuto i velmi kvalitní vybavení. Těšit se lze na plastová okna s izolačními trojskly a minimálně pětikomorovým profilem. Vstupní dveře jsou plné a hladké s kováním v dekoru broušeného nerezu.
Ve všech pokojích jsou položeny plovoucí laminátové podlahy, v koupelně a na toaletě je umístěna stylová dlažba. Koupelna je obložena obklady do výšky dvou metrů, osazena vanou Kaldewei Eurowa a závěsným WC. Umyvadlo disponuje chromovaným odpadem a vana i umyvadlo mají vodovodní baterii Grohe. Nechybí samozřejmě ani rozvody pro kabelovou televizi a vysokorychlostní internet, společná televizní anténa a domácí telefon s elektronickým vrátným.

Lokalita: Veškerá občanská vybavenost na dosah ruky - Polyfunkční areál Melodie Letňany je situovaný v ulici Letovské. Praha 9 je vynikající lokalitou s veškerou občanskou vybaveností i skvělým místem pro nejrůznější aktivity. Jen něco málo přes půl kilometru dělí resort od rozsáhlého lesoparku Letňany s krásnou přírodou a řadou stezek pro sport i relaxaci.
V obchodním centru Letňany nakoupíte vše potřebné a zároveň můžete využít služeb multikina či nejrůznějších restaurací. V jeho těsné blízkosti je v provozu Sport centrum, akvapark Letňany Lagoon a zimní stadión. V blízkosti nových bytů samozřejmě nechybí ani mateřské a základní školy, lékárna a ordinace lékařů nebo prodejny potravin jako Albert a Penny.
Jak dobře dojet autem i metrem - Oblast Letňan vyniká i skvělou dostupností, jelikož hned u nových domů stojí autobusová zastávka městské hromadné dopravy Avia Letňany. Z ní se během pěti minut dostanete na stanici metra C – Letňany. Cesta do centra Prahy tak nezabere půl hodiny. Z vašeho nového domova se můžete, zásluhou rychlého napojení na městský okruh a dálnici D8, pohodlně pohybovat i autem.
Díky obytnému komplexu Melodie Letňany se otevírá další možnost moderního bydlení dostupného všem věkovým kategoriím.

Více info: http://www.vyladenebyty.cz/

Lokalita

Letovská, Letňany, Praha 9

Realitní zprávy

21.5.2024

Žižkovské zahrady: v prodeji jsou byty na Praze 3

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty