Developerský projekt Na Kopečku

Vyprodáno
Běluňská, Horní Počernice, Praha 9

Detaily

 • ID:
  844
 • Stav:
 • Developer:
  KONHEFR MH, s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Horní Počernice
 • Byty k nastěhování od:
  červenec 2013 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  11
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Máte zájem o novostavby Praha v Horních Počernicích? Developerský projekt Na Kopečku v Praze 9 nabízí velmi zajímavé městské bydlení s 11 novými byty 1+kk až 4+kk o výměře 34 až 93 metrů čtverečních. Lokalita se vyznačuje skvělou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností. V současné době probíhá výstavba objektu a kolaudace je plánována na přelom května a června 2013.

Byty: Novostavba Na Kopečku nabízí celkem 11 bytů o dispozici 1+kk až 4+kk a velikosti 34 až 93 metrů čtverečních. Jedná se o moderní, cenově dostupné a na provoz nenáročné bydlení s několika nebytovými prostory, které mohou sloužit jako prodejna oční optiky nebo ordinace lékařů. Ceny bytů 1+kk a 2+kk o výměře 34 až 50 metrů čtverečních se pohybují od 2 do 3 milionů korun, byty 2+kk a 3+kk o velikosti 50 až 65 metrů čtverečních lze zakoupit za cenu 3 až 4 miliony korun a byty 3+kk a 4+kk o výměře 65 až 93 metrů jsou k dispozici za 4 až 5 milionů korun.

Lokalita: Bytový dům Na Kopečku můžeme zařadit mezi ty moderní novostavby v Praze, které se mohou pyšnit velmi dobrou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností. Nachází se na Praze 9, kde je k dispozici městská hromadná doprava včetně vlaku a autobusů, úřady, úřad městské části Praha 20, střední, základní a mateřské školy, gymnázium, lékárny, banky, obchody, zdravotnická zařízení, kulturní středisko, divadlo, policie, restaurace, kavárny, bary, kino a další služby. Horní Počernice dnes patří mezi moderní a velmi vyhledávané rezidenční lokality. Nedaleko lze využít jak plnou občanskou vybavenost tak vlakové nádraží, ze kterého se lze dostat do centra na Masarykovo nádraží doslova za čtvrt hodiny. Velmi známá je také hustá síť cyklostezek a velké množství zeleně, kterou lze využít pro relaxaci i sport.

Lokalita

Běluňská, Horní Počernice, Praha 9

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty