Developerský projekt Prague Marina

Vyprodáno
V přístavu, Holešovice, Praha 7

Detaily

 • ID:
  1250
 • Stav:
 • Developer:
  Prague Marina a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 7
 • Lokalita:
  Holešovice
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Počet jednotek:
  338
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno
 • Aktuální ceník bytů:
  '-

O projektu

O projektu: Novostavba Prague Marina (celkem 338 nových bytů) vzniká na místě původního holešovického přístavu v Praze 7 a v poslední době se stal již poměrně známým pojmem v souvislosti s dosud netradičním bydlením v těsném spojení s Vltavou. Byla vyslovena pojmenování jako jedinečné a nadstandardní bydlení na samém břehu řeky. Tyto atributy zajisté vystihují podstatu tohoto rezidenčního projektu, zvláště, přihlédneme-li k funkci nábřeží, které navíc bude sloužit jako pěší zóna s promenádou v bezprostřední blízkosti řeky s restauracemi, kavárnami, obchody a jinými doplňkovými službami.

Kdo miluje řeku a atmosféru pobytu u ní, dozajista se v Prague Marině setká se svými představami o vyhovujícím bydlení i výhodné investici a také s veškerými výhodami, které poskytuje život ve velkoměstě. Navíc, na protilehlém poloostrově přístavu se připravuje výstavba sportovní maríny, která dotvoří originální výraz tohoto dílem historického a dílem revolučního místa pro bydlení. Investoři si byli vědomi těchto kvalit lokality Holešovice, a to je vedlo k rozhodnutí stavět novou rezidenční čtvrť právě zde.

Celkem v pěti fázích Prague Marina vznikne v místech, kde stával nejvýznamnější přístav hlavního města, více než tisíc nadstandardních bytů, ale i kanceláře, restaurace, kavárny a obchody. Chybět nebude ani zelené plochy a zrekonstruované nábřeží. Mezi novostavbami zůstává zachována původní historická přístavní budova.

Fáze I.A
V první fázi vzniklo ve třech bytových domech 338 nadstandardně řešených bytových jednotek. První pražský projekt, který se nachází v těsné blízkosti řeky nabízí svým obyvatelům panoramatický výhled na okolí. Přístavní bazén byl propojen s korytem Vltavy původní šachtou, která byla vybudována společně s Holešovickým přístavem. Tímto došlo k zajištění cirkulace vody. Dokončení stavby bytových domů proběhlo na podzim 2008 a první obyvatelé se do svých jednotek začali stěhovat na začátku roku 2009.

Fáze I.B
Ve fázi I.B bylo vybudováno ve dvou administrativních budovách 14.000 m2 kancelářských ploch. Budovy jsou umístěny v ulici Jankovcova a vytváří tak pro bytový projekt Prague Marina přirozenou zvukovou bariéru. Stavba byla dokončena počátkem roku 2010. Do této etapy patří také třetí administrativní budova s 8800 m2 kancelářských ploch, jejíž stavba nebyla doposud zahájena.

Fáze II.A
V této fázi vznikne v pěti bytových domech cca 300 bytových jednotek v luxusním moderním provedení. V této fázi bude vybudována i administrativní budova, která bude oddělovat bytové domy od Libeňského mostu. Výstavba této fáze projektu by měla začít na přelomu roku 2012 a 2013.

Fáze II.B
II.B fáze je označení pro administrativní budovu jež se bude nacházet mezi kancelářskou budovou II.A fáze a objektem bývalého „Tokova“. Čas výstavby nebyl zatím určen.

Fáze III.
Fáze III. v sobě skrývá jedinečné území tzv. „kosy“ – poloostrova, který je perlou celého projektu. Budoucí obyvatelé této části se mohou těšit na nízkopodlažní luxusně zařízené vily-bytové domy. Termín zahájení výstavby této fáze projektu nebyl zatím určen.

Lokalita: Dynamicky se rozvíjející oblast Prahy blízko centra s výborným dopravním spojením. V pěti fázích na území holešovického přístavu roste luxusní čtvrť čítající circa tisíc nadstandardních bytů, kancelářské a obchodní prostory, restaurace a kavárny. Rozsáhlá zelená plocha vytvoří oddychovou zónou s dostatkem prostoru pro aktivní i poklidný život a odpočinek.

Lokalita

V přístavu, Holešovice, Praha 7

Realitní zprávy

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

12.2.2024

Rezidence V Údolí: v prodeji jsou byty na Praze 9

10.2.2024

Rezidence Nad skálou: v prodeji jsou byty na pražském Barrandově

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty