Developerský projekt Hřebenky

V prodeji
Na Hřebenkách, Hřebenky, Praha 5

Detaily

O projektu

Developerský projekt Hřebenky se nachází v ulici Na Hřebenkách v městské části Praha 5 - Smíchov. Za konceptem rezidenčního domu stojí italský architekt Porcellini. Dům ve tvaru obdélníku je situovaný v mírném svahu, díky čemuž je z vyšších pater zajištěn panoramatický výhled na hlavní město. Bytový dům Hřebenky, jehož součástí bude i recepce se zázemím, odpovídá energetické náročnosti třídy B. Dokončení projektu se předpokládá na konci roku 2017. Prodejcem je Lexxus Norton, člen skupiny LEXXUS Group.

Byty: V rámci rezidenčního projektu Hřebenky vznikne celkem 19 bytových jednotek ve velikosti od 3+kk do 9+kk. Zatímco nejmenší byty jsou o výměře 85 m2 , nejvyšší patro je vyhrazeno luxusnímu penthousu o rozloze 542 m2 včetně terasy. Dispozice bytů je řešena tak, aby byla zachována funkčnost jednotlivých místností, prostorný obývací pokoj, praktické umístění kuchyně i dostatek úložných prostorů. Standardním vybavením bytů je i klimatizace. Součástí každého nového bytu je terasa nebo balkon. Přízemní byty mají rovněž vlastní zahradu.

Lokalita

Rezidenční dům Hřebenky se nachází v ulici Na Hřebenkách, v krásném prostředí městské části Praha 5 - Smíchov, která představuje širší centrum hlavního města. V blízkosti projektu je k dispozici hned několik jedinečných míst pro procházky, sport i volnočasové aktivity. Nedaleko domu se nachází například Ladronka, Petřínské sady, zahrada Klamovka či Velký strahovský stadion. V dosahu je i Pohořelec nebo areál Pražského hradu.
Velkou výhodou této lokality je velké množství základních a středních škol či mateřských školek. V sousedící městské části Praha 6 se navíc nachází řada mezinárodních škol.
Z veřejné dopravy je v pěší dostupnosti autobusová zastávka Hřebenka nebo Stadion Strahov. Co se týče jízdy autem, z této lokality je snadný výjezd směrem na Plzeň, Karlovy Vary či letiště Václava Havla.

Lokalita

Na Hřebenkách, Hřebenky, Praha 5

Realitní zprávy

21.4.2024

Boleslavova 3: v prodeji jsou byty v pražských Nuslích

18.4.2024

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej nové etapy projektu

17.4.2024

Tachovské náměstí 5: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty