Developerský projekt LIHOVAR Smíchov

Doporučené V prodeji
Nádražní, Smíchov, Praha 5

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Smíchov
 • Byty k nastěhování od:
  2024
 • Počet jednotek:
  cca 500

O projektu

LIHOVAR je prvním projektem nové oblasti Smíchov Riverside, lemující levý břeh Vltavy. Nabízí bydlení u vody přímo v srdci města, odkud je to zároveň pár kroků do zelených parků Císařské louky, na Děvín a Dívčí hrady nebo do divoké přírody Prokopského údolí. Přes nový Dvorecký most se pak budete moci pěšky nebo na kole vydat přes řeku dál do Podolí, Žlutých lázní a na Vyšehrad.

Jako pomyslná „jižní brána Prahy” je Smíchov výjimečný tím, že je z něj celá metropole přímo na dosah ruky. Vyniká svojí dostupností pěšky, MHD i autem jak do centra, tak na pražský okruh a směrem ven na hlavní dálnice. Za pár minut tak budete jak v centru Prahy, tak na cestě na váš další víkendový getaway.

LIHOVAR je vlajkovou lodí moderního bydlení v Praze, které Trigema rozvíjí v duchu hesla „Developer of Different”. Každý náš projekt představuje nový způsob, jak zažít bydlení ve městě jinak. Při jejich tvorbě se snažíme jít za hranice „pouhého” bydlení. Nevznikají tak jen obytné komplexy, ale promyšlené prostory, které propojují architekturu, umění, technologie a udržitelnost. Jsme Trigema a naše projekty mění charakter čtvrtí.

První etapa LIHOVARU se dokončuje a k nastěhování bude na jaře 2024. Celý areál tří bloků ve dvou etapách nabídne byty s dispozicemi od malých 1 + kk až po luxusní velkorysé 5 + kk, včetně nadstandardních dispozic či bydlení v luxusních penthousech. 

Bydlení v LIHOVARU představuje koncept plný gastronomických, kulturních i společenských zážitků. Součástí projektu bude řada míst pro setkávání s přáteli, od průchozího vnitrobloku, zelených střech nebo jednoho z největších pražských foodmarketů se speacialiatmi z celého světa. Neopakovatelné výhledy na celou Prahu přinese komín Erektus s vyhlídkou na jeho vrcholu. 

Kamkoliv se podíváte, najdete v LIHOVARU umění. Od fotografií ve veřejných prostorách projektu i v galerii Czech Photo po Musoleum Davida Černého – pěti patrovou galerii v budově původní varny, která bude ve svém jedinečném interiéru hostit nejrůznější kulturní akce. 

Každodenní život obyvatelů LIHOVARU zjednoduší mateřská školka přímo v areálu a celá řada obchodů. 

Smíchov během příštích let projde kompletní obnovou. Na jejím konci bude stát progresivní pražská čtvrť, kde se bydlení, práce i odpočinek snoubí v jednom. Kromě zklidnění dopravy zde vznikne řada dalších developerských projektů, které promění nevzhledné brownfieldy a zchátralé části této čtvrti. Podél řeky také vznikne pulzující boulevard spolu s celou řadou zelených prostranství a míst pro setkávání.

Aktuálně není k dispozici ceník bytů

 

Lokalita

Nádražní, Smíchov, Praha 5

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty