Developerský projekt Rezidence Marvanova

Vyprodáno
Marvanova, Satalice, Praha 9

Detaily

 • ID:
  10712
 • Stav:
 • Developer:
  UNICORNI ENTERPRISES s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Satalice
 • Byty k nastěhování od:
  únor 2016 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  6
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Na ulici Marvanova v městské části Praha 19, finišují se stavebními pracemi na novém developerském projektu, nazvaném Rezidence Marvanova. Katastrální území Satalice, kde se projekt nachází, spadá pod obvod Prahy 9. Rezidence nabídne novým obyvatelům celkem 6 nových bytů o klasických dispozicích 1+kk – 4+kk. Novostavba bude mít pouze tři nadzemní podlaží a k bytům budou patřit v prvním a třetím podlaží terasy, v přízemí bude k dispozici předzahrádka. Vysoce moderní novostavba se vyznačuje plochou střechou a barevnými variacemi fasády, bohatě doplněnou o zeleň. Nové byty splňují vysoké nároky na moderní bydlení a jsou provedeny podle těch nenáročnějších trendů a standardů. Novostavba bude připravena k nastěhování v únoru 2016. Autorem tohoto unikátního developerského projektu je společnost UNICORNI ENTERPRISES s.r.o.

Byty: Šest nových bytů ve třípodlažní Rezidenci Marvanova, mají dispozice 1+kk – 4+kk, s plošnou výměrou 37,91 m2 – 119,82 m2. V prvním a třetím nadzemním podlaží budou byty doplňovat 19 m2 – 28 m2 velké terasy. K bytu v přízemí patří předzahrádka o velikosti 200 m2. Cenová relace bytů se pohybuje v rozmezí 2 420 000 Kč – 7 000 000 Kč. Ceny jsou včetně DPH. V domě je možnost i garážového stání, či přímo samostatné garáže. Ty se dají přikoupit za cenu 224 000 Kč/vč. DPH garážové stání a garáž za 287 000 Kč/vč. DPH. V rezidenci byly použity standardní materiály, jako jsou například - velkoformátová hliníková okna Ponzi se sníženým parapetem a s předokenními hliníkovými elektrickými žaluziemi - Z93 Lomax. Vstupní dveře jsou protipožární s vícebodovým zamykáním a bezpečnostním kováním Next, interiérové dveře jsou zakázkové s obložkou, bezfalcové se skrytým kováním, v bílém – polomatném laku. Podlahy jsou dřevěné třívrstvé, jednolamelové, v barvě světlý dub. Koupelny jsou obloženy keramickými obklady o velikosti 60 x 120 cm. Celek doplňuje velkoformátová dlažba, zařizovací předměty Laufen Pro S. Baterie Hansgrohe u sprchových koutů a van jsou podmítkové. Sprchové kouty mají ztracené žlaby a stříkání vody zabraňují zástěny skleněné HUPE. O teplo v rezidenci se stará domovní plynová kotelna - Kotel Geminoix centrální ohřev vody s cirkulací. Ten rozvádí teplo do bytů za pomoci podlahového topení Rehau a v koupelnách nerezovými, topnými žebříky. Každý byt má vlastní měření spotřeby tepla.

Lokalita: Projekt Rezidence Marvanova se nachází na ulici Marvanova na obvodě Praha 9. Ten spadá pod městskou část Praha 19. Katastrální území Satalice, kde byla vystavěná rezidence, patří mezi klidné lokality s výbornou dopravní dostupností a to jak do centra Prahy (vlak na Masarykovo nádraží - 14min nebo Hlavní nádraží - 15min), tak i do přilehlých nákupních zón. Centrum OC Letňany a OC Černý Most jsou vzdáleny cca 5 minut jízdy autem, linkou autobusu č. 186 nebo 202 – cca 10 minut. Velmi dobrou občanskou vybavenost zastupuje mateřská a základní škola- Satalice, Obchodní akademie Praha s.r.o., Místní knihovna Praha – Satalice, ordinace praktických lékařů a Dům s pečovatelskou službou Satalice. V docházkové vzdálenosti od rezidence se nachází bankomat Euronet, Česká pošta a nechybí zde ani Městská policie Praha 9 – okrsková služebna. K příjemnému posezení láká Restaurace U Dášeny nebo Periferia Trattoria. Za sportem je možné vyrazit do nového (od roku 2007) Sportovního areálu Praha - Satalice se dvěma hřišti na kopanou, z nichž jedno je s umělým povrchem a osmi tenisovými kurty. Přímo v areálu se nachází i příjemná Restaurace Sportareál Praha – Satalice, spojená s hotelem. Pro relaxaci, cyklistiku, běh či procházky, je vhodný nedaleký Vinořský park.

Lokalita

Marvanova, Satalice, Praha 9

Realitní zprávy

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

10.4.2024

Strakoschova rezidence: v prodeji je projekt v Kutné Hoře

6.4.2024

Mezi vilkami: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 10

4.4.2024

Jateční 35: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty