Developerský projekt Rezidence Vítkovka

Vyprodáno
Koněvova, Žižkov, Praha 3

Detaily

 • ID:
  8504
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 3
 • Lokalita:
  Žižkov
 • Byty k nastěhování od:
  léto 2016 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  74
 • Cena bytů (od - do):
  cena na vyžádání

O projektu

O projektu: V městské čtvrti Prahy 3 na Žižkově se rozhodla investorská společnost IP IZOLACE POLNÁ s.r.o. vybudovat nový rezidenční projekt s názvem Rezidence Vítkovka. Stavba byla zahájena v zimě roku 2014 a dokončena v létě roku 2016. Jedná se o dynamicky se rozvíjející pražskou lokalitou s nově budovanou infrastrukturou pro podnikání, bydlení a volný čas. Rezidence Vítkovka představuje zajímavou příležitost pořídit si nový, kvalitně postavený byt v centru Prahy. Novostavbě se podařilo skloubit nejmodernější trendy v současné architektuře a designu s příjemnou cenou. V objektu je instalován unikátní systém rekuperace vzduchu s filtry druhé generace. Svou čistotou je přefiltrovaný vzduch v bytech srovnatelný se vzduchem u vrcholů švýcarských Alp. O architektonické výjimečnosti vypovídá i fakt, že projekt Rezidence Vítkovka se stal vítězem již 17. ročníku soutěže Fasáda roku. Do letošního ročníku této soutěže bylo přihlášeno celkem 116 objektů, které byly rozděleny do pěti kategorií. Porota v kategorii Novostavba bytového domu ocenila na Rezidenci Vítkovka jednoduchou a disciplinovanou architekturu, která je zároveň kultivovaná a neztrácí detail. Užití zateplovacího systému a kreativních omítek je účelné, pestré a vhodně navazuje na kontext sousedních historických budov. V lokalitě se nachází bezpočet tradičních obchodů, služeb, restaurací, kaváren a hospůdek. V rámci pražské výstavby vznikla celá řada rezidenčních projektů. Jen málokterý z nich se může pochlubit docházkovou vzdáleností na tři trasy metra a největší vlakové a autobusové nádraží v České republice.

Byty: Projekt tvoří dva architektonicky i materiálově zajímavé bytové domy o výšce 6NP propojené pasáží, jež v sobě ukrývají pestrou skladbu bytů v kategorii od 1kk-4kk. Většina má k dispozici lodžii, terasu nebo předzahrádku. V nejvyšším podlaží se nachází velkoryse řešené byty s rozlehlými terasami a unikátními výhledy do parku. Ovšem byty jsou již kompletně prodány. K dispozici zůstává ve spodní části objektu atraktivní komerční prostor s velkými výlohami o celkové ploše 150,4 m2. Je ideální pro showroom, prodejnu, kanceláře, kliniku nebo ordinaci. Pro předmětný prostor jsou k dispozici dvě parkovací místa, která se nachází v budově.

Lokalita:Rezidence Vítkovka na Praze 3 – Žižkov, ul. Koněvova, v sobě snoubí komfort v podobě vysoké občanské vybavenosti a příjemné životní prostředí, které obstarávají dva parky, množství zeleně a široká nabídka sportovního využití. V blízkosti bytových domů se nachází nově vybudovaná cyklostezka. Přímo za domem začíná rozlehlý parčík Vítkov. Dopravní dostupnost projektu na ulici Koněvova zaručuje množství spojů. Zastávka metra Florenc je vzdálena 10 minut chůze, o jednu minutu více budete potřebovat k zastávce Flora. Další zastávka metra – Křižíkova – se nalézá v docházkové vzdálenosti deseti minut. V blízkém okolí se nalézají také autobusové linky č. 133, 207, zastávka Černínova je vzdálena 1 minutu chůze. Příznivce tramvajové dopravy jistě potěší linky č. 5, 9, 26, 55, 58. K zastávce Lipanská dojdete za 7 minut. A konečně centrum vlakových spojů, Hlavní nádraží, je vzdáleno patnáct minut pěšky. Občanskou vybavenost zprostředkovává množství tradičních obchodů, služeb, restaurací, kaváren a hospůdek. Milovníci kultury ocení dnes již legendární kino Aero či kulturní kluby jako Palác Akropolis nebo slavné Divadlo Járy Cimrmana, které je vzdáleno 15 minut chůze. Nákupy můžete realizovat především díky obchodnímu centru Atrium Flora. Ideálními místy pro volnočasové aktivity je sportovní a rekreační centrum Pražačka, které je vzdáleno pouhých pět minut pěšky. Dalších pět minut budou rezidenti bytových domů potřebovat, pokud se vydají do nedalekého bazénu Olšanka.

Rezidence Vítkovka

Lokalita

Koněvova, Žižkov, Praha 3

Realitní zprávy

21.4.2024

Boleslavova 3: v prodeji jsou byty v pražských Nuslích

18.4.2024

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej nové etapy projektu

17.4.2024

Tachovské náměstí 5: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty