Developerský projekt Rezidence Všehrdova 3

Vyprodáno
Všehrdova, Malá Strana, Praha 1

Detaily

 • ID:
  11190
 • Stav:
 • Developer:
  LUXENT, s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 1
 • Lokalita:
  Malá Strana
 • Byty k nastěhování od:
  2017 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  11
 • Cena bytů (od - do):
  cena na vyžádání

O projektu

O projektu: Nádherné okolí Malé Strany, konkrétně Kampy, která je jeho součástí nabízí bydlení v novém developerském projektu Rezidence Všehrdova 3. Nové byty se nacházejí na Praze 1 ve Všehrdově ulici číslo 3 ve zrekonstruovaném novorenesančním domě. Jedná se o původně novorenesanční budovu se sedmi nadzemními podlažími, přičemž šesté a sedmé nadzemní podlaží je spojeno. Postavena byla v letech 1893-1894, nyní se rekonstruuje. Termín dokončení bytů bude upřesněn. Developerem projektu je společnost Sídlo-PESTR, spol. s.r.o. sídlící v ulici Nad Paťankou v pražských Dejvicích. Prodejcem Je firma LUXENT, s.r.o., kterou najdete v ulici Palackého na pražském Novém Městě.

Byty: Rezidenční komplex Všehrdova 3 poskytuje byty o plošných dispozicích 2+kk až 5+kk. Rozloha jednotlivých bytů se pohybuje od 40,4 do 250 m2. Ceny jednotlivých bytů jsou k dispozici na vyžádání u developera. Pro všechny byty v celém domě je k dispozici sklep. Některé nové byty mají také lodžie. Nově zrekonstruovaný dům je vybaven výtahem. Byty jsou vybaveny vysokými standardy.

Lokalita: Developerský projekt Všehrdova 3 se nachází na pražské Malé Straně, přesněji na Kampě. Všehrdova ulice, kde nově zrekonstruovaný dům naleznete, se ukrývá v katastru Prahy 1. Pokud jde o kulturní památky, máte je doslova na dosah ruky, a to i ty nejvýznamnější, jako například Karlův most, ke kterému dojdete po pouhých 10 minutách pěší procházky. Malostranský kostel svatého Mikuláše vystavěný v barokním slohu je odsud pouhých 11-13 minut pěšky, nebo také 7 minut cesty tramvají číslo 12, 20 a 22, kdy pojedete ze stanice Újezd na Malostranské náměstí. Případná cesta autem by vám trvala 4 minuty. Vydat se odsud můžete také na Pražský hrad. Autem k němu dojedete za 11 minut, tramvají číslo 22 vám to z Újezda potrvá asi 18 minut. Pěšky to stihnete za 20 minut. Velmi blízkou památkou je rovněž Kostel Pražského Jezulátka v Karmelitské ulici, k němuž pěšky dojdete za 7-8 minut, nebo dojedete některou z těchto tří tramvají číslo 12, 20 a 22 za pouhých 5 minut. Autem se sem svezete za 3 minuty. Ke známé Lennonově zdi na Velkopřevorském náměstí je to pouhých 8 minut cesty pěšky nebo 5 minut autem. Kromě toho je na tomto náměstí i kostel Panny Marie pod řetězem. K Valdštejnskému paláci na Valdštejnském náměstí je to 14 minut pěšky, nebo 10 minut jízdy městskou dopravou tramvají číslo 12, 20, nebo 22 či 7 minut autem. Na Alšovo nábřeží na druhé straně řeky, kde se nachází Rudolfinum je to 6 minut autem, nebo 13 minut tramvají číslo17 či 18 minut pěšky. Hned vedle Rudolfina můžete absolvovat také prohlídku proslulého Židovského města. Celkem 20 minut pěšky to máte na druhou stranu řeky na Staroměstské náměstí, nebo si do jeho blízkosti můžete zajet tramvají číslo 6, 9 či 22, případně můžete také jet autem, a to zvládnete za 10 minut. Všechny významné památky Starého Města, Malé Strany, Nového Města i Pražského hradu máte ve velmi dobré docházkové vzdálenosti, obvykle cca 20 minut.

Zábava je v těchto končinách zastoupena více než bohatě. 7 minut pěší cesty přes most Legií se nalézá Národní divadlo. Tramvají číslo 6, 9 nebo 22 k němu dojedete za 4 minuty, autem cestu zvládnete za pouhé 2 minuty. Můžete si tak užít zajímavá divadelní představení kdykoli dostanete chuť. K proslulému Muzeu Kampa Medy Mládkových v ulici U Sovových mlýnů se dostanete po pětiminutové procházce nebo tříminutové jízdě autem. K Muzeu Franze Kafky v Cihelné ulici je to pěšky 11 minut cesty, nebo 12 minut některou z tramvají číslo 12, 20 nebo 22, případně 8 minut autem. Pokud rádi čtete, velmi blízko je i centrála Městské knihovny na Mariánském náměstí a Národní knihovna tamtéž. Pěšky se k ní dostanete za 13 minut, autem za 4 minuty. V ulici U lužického semináře se nalézá Muzeum Karlova mostu, k němuž se pěšky dopravíte za 10 minut, nebo autem za 5 minut. V Besední ulici 2 minuty autem nebo pěšky je Divadlo Na prádle. Spousty zábavy nabízí lidem, kteří mají rádi moderní činohru také Švandovo divadlo na Smíchově ve Štafánikově ulici. Docházková vzdálenost k němu činí 8 minut, dojezdová vzdálenost je 6 minut autem, případně 6 minut tramvají 6, 9 nebo také 12. Klub Újezd, který nabízí občerstvení i pobavení při hudebních produkcích, se od domu ve Všehrdově ulici nalézá ve vzdálenosti 2 minuty jízdy autem či 3 minuty pěšky. Dostatek hudby si zájemci mohou užít také v klubu Malostranská beseda, který funguje na Malostranském náměstí 6 minut tramvají 12, 20 či 22, případně 6 minut autem nebo 11 minut pěšky. Ve Zborovské ulici se 1 minutu cesty nalézá zábavní park iPilot. Kdo má rád kino, také nebude zklamán, protože u stanice metra Anděl najde Cinema City Anděl, vzdálený od Všehrdovy 7 minut jízdy vozem nebo některou z tramvají číslo 6, 12 či 20 nebo pěšky za 18 minut.

Přírody je zde v centru města překvapivě velké množství. Když vyrazíte od domu, za pouhé dvě minuty pěší cesty dojdete ke vchodu parku Kampa, který je velkým lákadlem pro cizince a domácí. Park je jako stvořený k odpočinku a klidné relaxaci na lavičkách nebo procházkám kolem řeky. Tím se ale výlet do zeleně ani zdaleka nevyčerpává. Za 3 minuty dojdete k úpatí Petřínského kopce, kterým se můžete procházet do kopce a podle libosti odpočívat a dostanete se po menší túře až nahoru k Petřínské rozhledně. Takový pěší výlet vám potrvá asi 20 minut svižným krokem. Nechcete-li jít ovšem pěšky, můžete se 5 minut cesty na Újezdě projít ke stanici lanovky a vyjet nahoru na kopec lanovkou. S použitím lanovky se cesta zkrátí na 10 minut. Konečně třetí velice blízkou lokalitou pro relaxaci je Střelecký ostrov. Na něj se pěšky dostanete po 4 minutách.

Naleznete zde i některá sportoviště. Například na Újezdě je studio Fascinace, které nabízí hodiny jógy, pilates i zumby nebo dětského baletu. Nachází se 4 minuty pěší cesty nebo dvě minuty jízdy autem. V Nebovidské ulici narazíte na The Spa at Mandarin Oriental Prague, což je lázeňské a wellness centrum. Je to celkem 7 minut pěší cesty nebo 4 minuty autem. Česká obec sokolská sportovní klub má sídlo v Tyršově domě. Pěšky se k Tyršovu domu dostanete za 4 minuty, autem za 2 minuty. Velký sportovní areál nabízí strahovský stadion, ke kterému se dostanete buď autem po jízdě trvající cca 8 minut, nebo také autobusem číslo 176 za 16 minut. Dá se jít i pěšky a potrvá to 27 minut.
Městskou polikliniku, která zajistí zdravotní péči, najdete nejblíže na druhém břehu Vltavy na Novém Městě v ulici Spálená. Budete-li se chtít k lékaři dopravit, autem do této ulice sjedete za 7 minut, tramvají číslo 9 to zvládnete za 9 minut a konečně ani pěší procházka není příliš dlouhá, trvala by 15 minut. U polikliniky zároveň najdete také lékárnu.
V Hellichově ulici se nalézá mateřská škola, cože je pouhých 7 minut pěšky, případně 3 minuty autem. Soukromá mateřská škola Domeček sídlí v Preslově ulici, což je 3 minuty autem, nebo 8 minut tramvají číslo 6, 9, 12 či 20 nebo 10 minut pěšky.

Základní škola se nachází v ulici Kořenského ve vzdálenosti 4 minuty autem či 8 minut pěšky. V Josefské ulici sídlí Malostranská základní škola. Doprava k ní je velice rychlá. Některou z tramvají číslo 12, 20 či 22 vám přejezd potrvá 9 minut, autem potom 8 minut, pěšky 12 minut. Hned vedle klasické základní školy se nachází také Základní Praktická a
Praktická škola.

Pobočku České pošty najdete v Josefské ulici. Pokud se k ní budete chtít projít pěšky, stihnete to za 12 minut, autem za 8 minut a tramvajemi buď číslo 12, nebo 20 nebo 22 potom za 9 minut. Pokud jde o bankomat, najdete ho na Arbesově náměstí, jedná se o bankomat ČSOB. Pěšky to trvá 9 minut. Tramvají číslo 6, 9, 12 nebo 20 si cestu zkrátíte na 6 minut. Můžete samozřejmě použít také auto, a pak vám to potrvá 3 minuty. Další bankomat, tentokrát patřící Komerční bance uvidíte na Malostranském náměstí. Pěší procházkou k němu dojdete za 12 minut, tramvají číslo 12, 20 nebo 22 dojedete za 6 minut, stejnou dobu vám to potrvá také autem.

Nejbližší restaurací je Kolkovna Olympia ve Vítězné ulici, což je pouhou minutu pěší cesty. Podobně se minuty cesty po svých od domu ve Všehrdově ulici nalézá i Café Savoy. Další blízkou velice rychle dostupnou restaurací je Café Lounge v Plaské ulici, což je také pouhé 2 minuty pěšky. Pestrou nabídku poskytne rovněž Restaurace a kavárna Sovovy mlýny v ulici U Sovových mlýnů, což je pouhých 5 minut pěšky nebo 3 minuty autem. Stejně blízkou restaurací je i Cantina na Újezdě, což je 4 minuty pěšky.

Zajištěny jsou tu i nákupní možnosti. Na Arbesově náměstí 3 minuty autem, 6 minut tramvají 6, 9, 12 nebo 20 nebo také 9 minut pěšky najdete supermarket Tesco. Supermarket stejné značky naleznete rovněž na ulici 14. Října ve Smíchovské tržnici. Projdete se sem 12 minut pěšky, nebo také 12 minut jízdy tramvají 6, 12 či 20, případně 4 minuty autem. Ovšem nejširší nákupní nabídku v okolí nabízí Obchodní centrum Nový Smíchov. V něm najdete obrovský hypermarket Tesco. Nalézá se na Plzeňské ulici a dojedete k němu po 4 minutové cestě autem, 9 minutové cestě tramvají číslo 6, 9 nebo 20, nebo eventuálně 13 minutové pěší procházce.

Velmi příznivá je zde situace, i pokud jde o dopravu. Pouhé 2 minuty pěšky od domovních dveří budete mít tramvajovou zastávku Újezd. Jezdí zde tramvaje číslo 6, 9, 12, 20 a 22. Tramvaj číslo 6 jezdí mezi Spořilovem a Sídlištěm Barrandov, tramvaj číslo 9 spojuje svojí trasou Spojovací a Sídliště Řepy. Dále tramvaj číslo 12 jezdí mezi Sídlištěm Barrandov a Palmovkou, číslo 22 potom Nádraží Hostivař a Bílá Hora. Například linka číslo 22 je páteřní a staví u metra linky B Národní třída a Karlovo náměstí, linky A Náměstí Míru a Malostranská. Linka číslo 6 zase míjí na trase B Smíchovské nádraží, Anděl a Národní třídu a Karlovo náměstí. Na lince číslo 9 můžete přestupovat na trasu B na Andělu, Národní třídě, Václavském náměstí. Pokud jde o linku 12, ta pro změnu křižuje město a staví u Anděla na trase B, Malostranské na trase A, Nádraží Holešovice na trase C, Palmovce na trase B. Tramvaj číslo 20 staví u Hradčanské a Malostranské na trase A, u Anděla a Na Knížecí a na Smíchovském nádraží na trase B. V této oblasti autobusy prakticky nejezdí, doprava je plně pokryta tramvajovou sítí. Jedinou blízkou autobusovou stanicí je Švandovo divadlo. Tato stanice je od Všehrdovy ulice vzdálená 7 minut pěšky. Jezdí odsud autobus číslo 176 ve směru ke Strahovskému stadionu a na druhou stranu na Karlovo náměstí. Nejbližší stanice metra jsou Anděl na lince B což je 7 minut autem, 9 minut tramvají číslo 6, 12 nebo 20, případně 17 minut pěšky. Velice blízko je také stanice metra Národní rovněž na lince. Dopravit se k ní zvládnete tramvají číslo 6,9, nebo 22 za 5 minut, nebo pěšky za 13 minut. Autem se odsud dostanete také velice dobře. Zborovskou ulicí zamíříte na Strakonickou a dál ven z města. Přes most Legií dojedete na Národní třídu a odtud dále na Václavské nebo Karlovo náměstí a dál městem podle potřeby. Pokud se vydáte přes Újezd směrem k Malostranské, můžete vyjet na Pražský hrad a dál na Bílou horu, nebo můžete jet z Malostranské přes Klárov dál směrem do Holešovic.

Lokalita

Všehrdova, Malá Strana, Praha 1

Realitní zprávy

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

10.4.2024

Strakoschova rezidence: v prodeji je projekt v Kutné Hoře

6.4.2024

Mezi vilkami: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 10

4.4.2024

Jateční 35: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty