Detaily
-
Stav:
-
Developer:Bydlení Ďáblice s.r.o.
-
Městská část / kraj:Praha 8
-
Lokalita:Ďáblice
-
Byty k nastěhování od:4Q/2027
-
Počet jednotek:37
O projektu
Rodinné domy Ďáblice představují novou rezidenční výstavbu řadových rodinných domů situovanou ve Starých Ďáblicích mezi ulicemi Statková a Šenovská. V rámci tří etap zde vznikne celkem 37 rodinných domů s dispozicemi 4+kk a 5+kk, které jsou navrženy s důrazem na komfort, dostatek prostoru a soukromí. Domy nabídnou moderní architektonické řešení odpovídající současným nárokům na funkčnost a kvalitu života, přičemž jejich uspořádání přirozeně zapadá do klidného charakteru okolní zástavby.
Lokalita
Staré Ďáblice situované v severní části Praha nabízí výjimečné spojení klidného prostředí, přírody a výborné dostupnosti do centra metropole. Tato rezidenční oblast si i po začlenění do Prahy zachovala venkovský charakter, silného komunitního ducha a bezpečnou atmosféru ideální pro rodinný život. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost včetně mateřské a základní školy, zdravotnických služeb, obchodů a dalších každodenních služeb, přičemž širší nákupní možnosti poskytují blízké městské části Kobylisy nebo obchodní centrum Letňany.
Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovými linkami s rychlou návazností na metro C ve stanicích Ládví a Střížkov, automobilová doprava pak umožňuje snadné napojení na hlavní pražské tahy i budoucí Pražský okruh, jehož dokončení dále zlepší spojení s celostátní dálniční sítí. Lokalita vyniká také širokými možnostmi sportovního a volnočasového vyžití – v okolí se nachází sportoviště, aquacentrum, zimní stadion, cyklostezky i přírodní oblasti vhodné pro procházky, běh či rodinné výlety.
Energetický štítek
| 8.2.2026 |
Domy Dolany: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji |
| 8.2.2026 |
White Lion Residence: v prodeji jsou byty na Praze 2 |
| 4.2.2026 |
Harmony Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10 |
| 3.2.2026 |
Nové Miškovice: v prodeji jsou byty a RD na Praze 9 |
| 2.2.2026 |
HOYT: v prodeji jsou byty na Praze 8 |












