Developerský projekt Greenland Březiněves

V prodeji
Na poli, Březiněves, Praha 8

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 8
 • Lokalita:
  Březiněves
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2024
 • Počet jednotek:
  102 (27 v druhé etapě)
 • Generální dodavatel:
  ABP HOLDING a.s.

O projektu

Greenland Březiněves nabízí bydlení v domech o dispozici od 4+kk po 6+kk. Celkově bude v průběhu několika let k dispozici 102 rodinných domů – v první fázi půjde konkrétně o 16 domů. Na výběr je mezi šesti různými typy domů, v závislosti na jejich velikosti či samostatně stojícími vilami. Jsou řešeny v minimalistickém stylu, s akcentem na funkčnost, praktičnost a nadčasovost. Domy jsou vybaveny podlahovým vytápěním, izolačními trojsky, komínem s přípravou na krb, retenční nádrží i přípravou na venkovní žaluzie. Náleží k nim pozemky o rozloze od 355 do 704 metrů čtverečních. Propojení s exteriérem zajišťují HS portály a francouzská okna.

Ke kolaudaci a předání domů z první etapy došlo na podzim roku 2023. U druhé etapy, která přinese celkem 27 rodinných domů typu M, L a XXL, k ke kolaudaci dojde v průběhu léta roku 2024. Rok 2024 přinese také začátek výstavby třetí etapy. Poslední, čtvrtá etapa je pak plánována na rok 2025.

Lokalita

Greenland Březiněves najdete na ulici Na poli v Praze-Březiněvsi (Praha 8). Jedná se o lokalitu na severním okraji Prahy, která účinně kombinuje dobrou dostupnost plné občanské vybavenosti velkoměsta a klid života mimo ruch centra měst. V docházkové vzdálenosti od nemovitosti najdete sportoviště, restauraci, zastávky MHD, supermarket i ubytovací zařízení.

Lokalita

Na poli, Březiněves, Praha 8

Realitní zprávy

13.7.2024

Vivus Žižkov: byl spuštěn prodej bytů v projektu

11.7.2024

Viladomy Zličín: v prodeji jsou byty na Praze 5

4.7.2024

Rezidence Kandertova: byl spuštěn prodej jednotek 1+kk na Praze 8

3.7.2024

Dvůr Mělnická: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

25.6.2024

Albatros Kbely: v prodeji jsou byty ze III.etapy

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty