Developerský projekt Sky Rezidence Bohdalec

Vyprodáno
Bohdalecká, Michle, Praha 10

Detaily

O projektu

O projektu: V Praze 10 na Bohdalci pod bohdaleckým kopcem se rodí nové bydlení v podobě Sky Rezidence Bohdalec. Jde o bydlení typu Sky House, které je zároveň energeticky úsporné. Dva nové domy s osmi nadzemními podlažími v sobě bude ukrývat celkem 58 nových bytů, a to s plošnými dispozicemi od 1+kk až po 3+kk, přičemž výměra bytů činí od 30,3 do 86,7 m2. Nebudou chybět ani celkem čtyři obchodní prostory , všechny se budou nacházet v prvním nadzemním podlaží. Soukromí a klid zajistí okna situovaná do privátního vnitrobloku a balkony a terasy i různá intimní zákoutí.

Odstínění hluku z rušné dopravní křižovatky zajistí přístupové chodby. V prvním podzemním a prvním nadzemním podlaží vzniknou parkovací stání a sklepní kóje, parkovacích stání je k dispozici celkem 65, sklepních kójí 59. Dokončení výstavby objektů je naplánováno na červenec 2021. Projekt vzniká pod dozorem developera Bohdalecká Project Development.

Lokalita: Roh ulic Bohdalecká a U Plynárny je významnou dopravní křižovatkou na Praze 10 a právě zde roste nový developerský projekt Sky Rezidence Bohdalec. Jak již bylo uvedeno, hlavní devizou obytného komplexu je hlavně výborná dopravní dostupnost, kdy stanice tramvaje je ani ne minutu chůze od domu, přes ulici je pak další autobusová zastávka, kde staví hned několik autobusů mířících jak do centra, tak i ven do okrajových částí města. Velkou výhodou je navíc dostupnost obchodů, hned naproti areálu se nachází supermarket Kaufland, jednu stanici autobusem se nalézá Obchodní centrum Eden, kde kromě supermarketu Tesco najdete také celou řadu dalších obchodů. V neposlední řadě je velkou výhodou i blízkost výjezdu na Jižní spojku a dálnici D1, takže pokud často jezdíte ven z Prahy tímto směrem a uvažujete o novém bydlení, jde o vhodnou investici. Blízko se nacházejí i sportoviště, ať již plavecký bazén na Slavii v Edenu nebo areál s tenisovými kurty u Hamerského rybníka.

Sport, relax, příroda: Ve vzdálenosti 2,8 km vás očekává Plavecký stadion Slavia, kam si můžete jít pravidelně zaplavat. Milovníkům fotbalu jistě nemusíme představovat 2 km vzdálený Sinobodo Stadion. Blízko najdete i dostatek přírody, hezké okolí k procházkách nabízí 1,8 km vzdálený Hamerský rybník. Sportovní areál Hamr, rozkládající se 2,8 km daleko vám nabídne k využití tenisové kurty. Na delší, například celodenní výlet do přírody, se můžete vydat do Kunraticko-michelského lesa v dosahu 6,1 km.

Nákupy a služby: Přímo přes ulici, jenom 274 metrů se nalézá supermarket Kaufland do kterého můžete vyrazit na nákupy potravin a dalšího zboží. Pouhých 1,9 km je umístěno Nákupní centrum Eden a v něm hypermarket Tesco Extra i celá řada dalších obchodů.

Vzdělávání: Vaše malé ratolesti přijme MŠ U Roháčových kasáren, která se nalézá 2,7 km od obytného souboru. Starší děti pak mohou navštěvovat ZŠ U Roháčových kasáren 2,8 km od rezidence. Další možností je 2,5 km vzdálená ZŠ Na Chodovci.

Kultura: Za zajímavými filmy můžete vyrazit do 3,7 km vzdáleného Kina Pilotů. Na již zmiňovaném Sinobodo Stadionu se kromě sportovních utkání odehrávají také koncerty velkých světových hudebních hvězd. Navštívit můžete také 3 km vzdálené Vršovické divadlo MANA, které nabízí dobrý kulturní program.
Zdravotnictví: Blízko, jenom 2,6 km ordinuje poliklinika Vršovická zdravotní, kde narazíte na praktické lékaře i specialisty.

Doprava: Stanice tramvaje Chodovská se nalézá 170 m od budovy. Pouhý 1 km od rezidence leží výjezd na Jižní spojku. Celkem 4 km je dlouhá cesta k nájezdu na dálnici D1. Jenom 3,2 km od obytného komplexu najdete železniční stanici Praha-Vršovice.

Sky Rezidence Bohdalec

Lokalita

Bohdalecká, Michle, Praha 10

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty