Developerský projekt Vila dům Blaženka

Vyprodáno
U Blaženky, Smíchov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  2896
 • Stav:
 • Developer:
  LUXENT, s. r. o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Smíchov
 • Byty k nastěhování od:
  duben 2014 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  4
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Vila dům Blaženka je ve svém neofunkcionalistickém stylu exklusivním developerským projektem v ulici U Blaženky v Praze 5 Smíchově. 4 nové byty s originální dispozicí jsou navrženy s ohledem na jedinečnost novostavby. Vilová zástavba se soukromými zahradami a v těsné blízkosti parku Bertramka a Husových sadů definuje hlavní výhodu projektu - klidné bydlení v zeleni. Nechte se okouzlit Blaženkou s jejími 4 bytovými jednotkami v rozsahu 4+kk, 3+kk, 3+kk a mezonetový byt s galerií 2+kk. Architektonicky citlivě navržené dispozice nabídnou unikátní bydlení s panoramatickým výhledem na Prahu. Vysoká kvalita a nadstandardní materiály jsou pro nás standard a proto Blaženka disponuje také výtahem, který je u podobných projektů spíše vyjímkou. Každá bytová jednotka je vybavena terasou a přízemní byt dvěma soukromými zahradami o rozloze 90 m2. Parkování je umožněno ve dvou garážových blocích v linii ulice. Vzniká zde prostor pro parkování pěti osobních automobilů. Možnost přikoupení garážového stání za 500 000,- CZK bez DPH. Prodejce LUXENT.

Lokalita: Vila dům Blaženka se nachází ve vilové čtvrti Bertramka v ulici U Blaženky v Praze 5 - Smíchově. Tato lokalita je velmi zajímavá svou nabídkou klidného bydlení v zeleni s velmi dobrou dostupností do centra. Není náhodou, že si toto místo zamiloval již Wolfgang Amadeus Mozart. Nedaleké Husovy sady jsou ideálním místem pro odpočinek a blízké centrum Anděl slibuje dostatek kulturních a nákupních příležitostí - kino, fitness, restaurace a spousta dalších možností pro váš volný čas.
Za zmínku stojí také blízkost Strahovského kopce, který přímo láká k vycházkám či vyjížďkám na kole.
Ve vzdálenosti 3 km je nájezd na městský okruh, který tak nabízí rychlé spojení s dalšími městkými částmi. Blízká Plzeňská ulice je v dosahu, nicméně neruší svou přítomností klid ulice u Blaženky.

Lokalita

U Blaženky, Smíchov, Praha 5

Realitní zprávy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty