Developerský projekt VIVA Lipno

V přípravě
Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Jihočeský kraj
 • Lokalita:
  Lipno nad Vltavou
 • Architekt:
  ACREA

O projektu

VIVA Lipno představuje projekt rodinného bydlení v architektonicky poutavých domech, které funkčně i vizuálně propojují přírodní prvky s moderními. Projekt tvoří jak rodinné domy se dvěma nadzemními podlažími a podkrovím, tak i bytové domy. V duchu současných trendů stavbám dominují rozměrná okna, která jsou v exteriéru kombinována s dekory dřeva a kamene. Výhled ze všech objektů je směrem k vodní nádrži prosklený.

Ke konci roku 2023 projekt čeká na finalizaci stavebního povolení. K počátku výstavby by tak mělo dojít v druhé polovině roku 2024, k dokončení pak v roce 2026 či 2027.

Lokalita

Projekt VIVA Lipno najdete v obci Lipno nad Vltavou, v okrese Český Krumlov v Jihočeském kraji. V obci žije téměř 700 obyvatel a oblast je významnou rekreační destinací – ať už díky vodní nádrži Lipno, nebo díky rekreačnímu areálu Skiareál Lipno či Snowparku Lipno. V obci je k dispozici mateřská i základní škola, prodejny potravin, restaurace, ubytovací zařízení či čerpací stanice. Zajímavou atrakcí obce je zábavní park Království lesa, stezka korunami stromů, bobová dráha Lipno nebo Aquaworld Lipno. Autem je možné dojet za 35 minut do Českého Krumlova a do hodiny například do Českých Budějovic nebo do rakouského města Linec.

Lokalita

Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

Realitní zprávy

13.7.2024

Vivus Žižkov: byl spuštěn prodej bytů v projektu

11.7.2024

Viladomy Zličín: v prodeji jsou byty na Praze 5

4.7.2024

Rezidence Kandertova: byl spuštěn prodej jednotek 1+kk na Praze 8

3.7.2024

Dvůr Mělnická: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

25.6.2024

Albatros Kbely: v prodeji jsou byty ze III.etapy

Více aktualit
Všechny doporučené developerské projekty