Developerský projekt Vyladěné domy

Vyprodáno
Jirsákova, Čakovice, Třeboradice, Praha 9

Detaily

 • ID:
  13930
 • Stav:
 • Developer:
  Třeboradice Development, s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Čakovice, Třeboradice
 • Byty k nastěhování od:
  2017 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  57 + 67

O projektu

O projektu: Developerský projekt Vyladěné domy se rodí na Praze 9 v Čakovicích a Třeboradicích, je situovaný do volného prostoru mezi Jirsákovou a Tryskovickou ulicí a ulicí Marie Podvalové. V nabídce je zde 57 nových parcel, s nimiž se počítá pro výstavbu nových domů rodinného typu. Novostavby budou rozděleny do tří etap. První etapa budování 20 domů již probíhá od léta 2016, dokončení bude 2017. Charakter pozemků je obdélníkový, s orientaci buď východ-západ nebo západ-východ. Budují se tři různé typu nových domů. Všechny domy jsou nízkoenergetické a jsou označeny energetickým štítkem skupiny B. Developerem se stala společnost Třeboradice Development, s.r.o., prodej domů zajišťuje Kadlec, realitní kancelář s.r.o.

Parcely nabízené v rámci rezidenčního komplexu Vyladěné domy mají výměru od 382 m2 až 710 m2. Na jednotlivé parcely se usazují novostavby tří různých typů domů. Ceny rezidenčních domů získáte na požádání přímo od prodejce. Prvním typem domu je Kvarta s podlahovou výměrou 4+kk a velikost 109 m2. Druhou možností je dům Kvinta s plošnými dispozicemi 5+kk, je ale možné i dispoziční řešení 4+1, rozměry domu jsou o něco větší než v předešlém případě, činí 135 m2. Třetí a poslední variantu bydlení tvoří dům sexta s dispozicemi 5+kk či 6+kk o rozloze 160 m2. Součástí všech domů je i garáž pro automobil. Domy se vytápí samostatným kotlem. Pro bližší informace o standardech jednotlivých typů domů kontaktujte prodejce.

Lokalita: Na Praze 9, v katastrálním území Čakovice Třeboradice se staví developerský projekt Vyladěné domy umístěný v lokalitě mezi ulicemi Jirsákovou, Tryskovickou a Marie Podvalové. Dopravní spojení je zde dobré, zajíždí sem autobusové linky 110, 195, 295, 305 a 351. Zavezou vás buď na konečnou linky metra C Letňany či na stanici Vysočanská nebo Českomoravská. Na autobusovou stanici, která se jmenuje Králova, dojdete pěšky za 6 minut. Staví zde autobusy 110, 295, 305 a 350. Na stanici Sídliště Čakovice, odkud jezdí autobusové linky číslo 136 a 195 stihnete dojít za 5 minut. Rychlostí silnicí R8 se dostanete na magistrálu.
Kulturní příležitosti vás čekají zejména v centru města, autem jste tam za 25 minut, městskou dopravou přibližně za 55 minut. Nejblíže se nalézá kino Cinema City Letňany, což je 12 minut autem. Ze sportovních příležitostí můžete využít fotbalové hřiště ve vzdálenosti 3 minuty autem nebo sportovně relaxační centrum Relax La Fabrique situované do Cukrovarské ulice s dojezdovou vzdáleností 4 minuty autem. Tenis se dá hrát TJ Avia Čakovice v Jizerské ulici, klub je od domů vzdálený asi 20 minut chůze. V dojezdové vzdálenosti 5 minut se v ulici Ke Stadionu nalézá koupaliště. Na stejně dobré úrovni jsou i možnosti výletů do přírody. Stačí 3 minuty chůze a jste v údolí Třeboradického potoka. Čtvrthodinová pěší procházka vás dovede do Čakovického zámeckého parku.
Dojezdová vzdálenost k nejbližšímu velkému obchodnímu centru OC Čakovice je 19 minut autobusem či 7 minut autem. Tesco Čakovice v Curkovarské ulici je dostupné po 16 minutové jízdě autobusem číslo 351 nebo 5 minutové jízdě autem. K ambulanci Třeboradice, nejbližšímu zdravotnickému středisku, dojdete pěšky za 5 minut. Najdete zde praktické lékaře. Velmi blízko je rovněž mateřská škola, a to v Schöllerově ulici, což je pěšky 9 minut, autem potom zhruba 4 minuty. Základní škola na Náměstí Jiřího Berana se nalézá v dojezdové vzdálenosti 4 minuty vozem.

Více info: www.vyladenedomy.cz

Lokalita

Jirsákova, Čakovice, Třeboradice, Praha 9

Realitní zprávy

21.4.2024

Boleslavova 3: v prodeji jsou byty v pražských Nuslích

18.4.2024

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej nové etapy projektu

17.4.2024

Tachovské náměstí 5: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty