Banner Branding Banner Branding https://novostavby.com/ - Skanska ČEK

Realitní zprávy

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.5.2024

Ekorezidence Strašnice: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Následující nabídka prodejů bytu v Barrandově může být to pravé pro vás, pokud vás zajímají kvalitní novostavby a developerské projekty.

Zobrazeny všechny 11 výsledky
Seřadit podle:
Všechny doporučené developerské projekty
 • U nás najdete výběr nejzajímavějších novostaveb v této lukrativní městské části

 • Mapujeme pro vás realitní trh. S námi vám neunikne žádný připravovaný developerský projekt na Barrandově

 • Podáváme informace o cenách a předprodeji. Díky nám můžete získat byty z nového developerského projektu na Barrandově za příznivější cenu

 • Můžete využít naše odborné poradenství

 • Pokud chcete prodat svůj starý byt, odhadneme zdarma jeho tržní hodnotu


Novostavba na dobré adrese je výbornou investiční příležitostí

Pražský trh s nemovitostmi má v celorepublikovém kontextu výjimečné postavení. Probíhá zde nejvíce transakcí a průměrná cena prodaných rezidenčních nemovitostí je zde nejvyšší (v některých případech dokonce několikanásobně, než je průměr v celé České republice). Poptávka po bytech v novostavbách navíc neustále roste. Podle Českého statistického úřadu (ČSÚ) zaznamená Středočeský kraj do roku 2070 největší nárůst obyvatel. Dá se tedy předpokládat, že poptávka po nemovitostech v tomto kraji poroste i nadále. Pokud si pořídíte byt na dobré adrese, je to investiční zásah do černého. Nový byt na Barrandově je sázkou na jistotu, jak výhodně zhodnotit své úspory.

3 důvody, proč bydlet v novostavbě na Barrandově

 1. Barrandov má výbornou dostupnost. Autem jste v centru v průměru do 20 minut. Pokud autem nejezdíte, tramvají jste za 15 minut na Andělu. Ideální je také spojení z Barrandova přes pražský okruh na letiště (15 minut cesty autem).

 2. Vynikající poloha. Barrandov se nachází na kopci na jihozápadní straně města. Tato poloha má hned dvě skvělé výhody. Budete si užívat krásné výhledy a také nejčistší vzduch v Praze. Čistota vzduchu je dána právě vyvýšenou polohou a také skutečností, že západní vítr fouká z polí a lesů Českého krasu. Tím pádem dýcháte méně zplodin z městské dopravy.

 3. Nabízí mnoho volnočasových aktivit pro děti i aktivní sportovce. V této městské části najdete nespočet dětských hřišť, atrakcí a restaurací s dětskými koutky. Sportovci si zase mohou užít běhání, cyklistiku nebo dlouhé procházky v Prokopském a Dalejském údolí. Najdete zde také indoor sportoviště, posilovny a aquapark Aquadream.Investujte své peníze chytře do nemovitosti v lukrativní lokalitě.

S námi vám neunikne žádný investičně zajímavý byt na Barrandově.


Doporučujeme tyto developerské projekty Barrandov:

 • Ranta Barrandov (Hlubočepy, Praha 5) - společnost YIT Stavo nabízí byty na prodej na Barrandově v nízkoenergetických novostavbách (energetická třída B). Nová rezidence na Barrandově je postavena ve skandinávském stylu a nabídne 141 bytových jednotek o výměře 27 až 140 metrů čtverečních. Jedná se o první etapu projektu. Nastěhovat se budete moct na jaře 2021.

 • Ranta Barrandov II (Hlubočepy, Praha 5) - tento projekt je taktéž pod taktovkou developerské společnosti YIT Stavo. Jedná se o druhou etapu, během níž se postaví 4 nové nízkoenergetické bytové domy (energetická třída B), které poskytnou 109 bytových jednotek o dispozici 1+kk až 5+kk. Součástí rezidenčního bydlení na Barrandově bude také multifunkční sportoviště a komerční zóna se službami. Bytové jednotky budou k nastěhování v druhém čtvrtletí roku 2021.

 • Kaskády Barrandov (Hugo Haase, Barrandov, Praha 5). Moderní obytné domy, staví v několika etapách developerská společnost FINEP. Tento bytový projekt na Barrandově nabízí družstevní byty a byty v osobním vlastnictví. Rezidenti mohou užívat relaxační a polosoukromé zóny a dětská hřiště s vodními prvky. Je zde také plánována výstavba nového centrálního náměstí

Pořiďte si nové bydlení na Barrandově. Svého rozhodnutí nebudete nikdy litovat

Barrandov patří mezi mladší městské části. Nacházejí se zde světově známé filmové ateliéry, které jsou vyhledávány významnými osobnostmi ze světa filmu.

Ateliéry ale rozhodně nejsou jediným lákadlem. Barrandov leží na skále nad levým břehem Vltavy. Obyvatelé této městské části si mohou užívat dechberoucí výhledy do okolí. Barrandov poskytuje skvělé zázemí pro rodiny s dětmi i jednotlivce.

Barrandov je skvělým místem pro rodinný život.

Prohlédněte si projekty z našeho katalogu a vyberte si byt, který předčí vaše očekávání.