Developerský projekt Sky Barrandov

Vyprodáno
Devonská, Barrandov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  8632
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Barrandov
 • Byty k nastěhování od:
  09/2018 (vyprodáno)
 • Cena bytů (od - do):
  6.895.968 Kč - 15.997.668 Kč

O projektu

O projektu: Rezidenční projekt Sky Barrandov (108 nových bytů) bude situována na ulici Devonská, která spadá pod Prahu 5 – Barrandov. Součástí projektu budou dvě samostatně stojící novostavby a dům služeb. Konstrukční a stavitelské práce budou rozděleny na dvě etapy a jejich výsledkem bude celkem 108 bytových jednotek. Ty se budou dodávat v mimořádně energeticky úsporném provedení a ve vysokém standardu. V rámci první etapy vznikne 57 bytů a 1 penthouse. Budova získala certifikovaný energetický štítek třídy A, což znamená, že se jedná o budovu mimořádně úspornou. Dispozice navrhl respektovaný ateliér P.H.A. pod vedením Ing. arch. Ondřeje Gattermayera, na architektonickém řešení se podílela také prof. Eva Jiřičná. Prodej byl spuštěn v prosinci loňského roku a za první týden bylo rezervováno více než 10% bytových jednotek. První fáze výstavby projektu bude zahájena v prvním čtvrtletí roku 2015, její ukončení je plánováno na konec roku 2016. Ukončení druhé etapy 4.Q.2017. Developerem projektu je K+Devonská s.r.o.

Byty: Developersky projekty Sky Barrandov nabídne širokou škálu dispozic bytových jednotek začínající na 2kk o velikosti 48 m2 až po velkorysé 5kk s plochou 118 m2. Každý byt bude mít balkon o velikosti až 40 m2, nebo terasu. Její největší možná velikost činí až 240 m2. Penthouse v posledním poschodí bude mít rozměry 231,2 m2. K bytu je připojen také balkon o rozloze 48,3 m2 a také terasa, která zabírá plochu o rozměrech 138,7 m2. Byty, které se nacházejí v prvním nadzemním podlaží, disponují prostornými zahrádkami o výměře až 370 m2. Oba bytové domy budou mít tři vchody, na každém patře jsou pouze dva až tři byty. Výhodou všech bytových jednotek je speciální rekuperační systém od značky Paul, který slouží ke zdravé výměně vzduchu v bytě i bez nutnosti otevírat okna a tím ztrácet teplo. Každá z bytových jednotek bude mít v základní výbavě inteligentní systém zvaný Haidy, který slouží jako ovládací jednotka, samostatný bezpečnostní systém i samostatný regulátor teploty a větrání. Kromě rekuperace se byty prodávají také s podlahami osazenými vysoce kvalitními dřevěnými třívrstvými lamelami značky Kährs. Zařizovací předměty a obklady koupelen dodala firma Villeroy & Boch. V koupelnách jsou instalovány topné žebříky. V každém bytě jsou instalována velká francouzská okna. Samozřejmostí jsou bezpečnostní protipožární dveře. Celá rezidence bude mít možnost kamerového systému, který bude napojen na centrální ochranu. K parkování slouží 45 parkovacích míst, v projektu je také 38 sklepních kójí a tři výtahy.

Lokalita: Sky Barrandov na ulici Devonská na Barrandově v Praze 5 nabídne moderní bydlení, které splní i ty nejvyšší nároky. V bezprostředním okolí projektu se rozkládá Prokopské údolí, které je chráněnou přírodní rezervací a nabízí velký potenciál volnočasových aktivit. Nejbližší okolí rezidence umožňuje velký výběr z cyklostezek, milovníky golfu potěší blízké areály Motol, Zbraslav nebo Hodkovičky. Nákupní centra jako Zličín či Stodůlky se nalézají jen pár minut autem, další nákupní možnosti doplňuje supermarket Lidl, který je vzdálen deset minut pěšky. Občanská vybavenost v blízkém okolí je rozdělena mezi školy, školky, obchody a zdravotnická zařízení. Letiště Václava Havla je vzdáleno 15 minut autem, dopravu ale zajišťuje především městská hromadná doprava. Pět minut pěšky je vzdálena autobusová zastávka Geologická, stejný název má také tramvajová zastávka. Deset minut pěšky je vzdálena tramvajová zastávka K Barrandovu. Slavné filmové ateliéry se nalézají ve vzdálenosti patnácti minut. Pedagogicko-vzdělávací instituce ztělesňují Základní a mateřská škola Barrandov, Mateřská škola Tréglova a Mateřská škola Kurandové. Park Barrandovské skály se rozkládá ve vzdálenosti patnácti minut. V docházkové vzdálenosti deseti minut od projektu se nalézají dvě restaurace – Merkur a Kamera, které potěší milovníky dobré gastronomie.

Lokalita

Devonská, Barrandov, Praha 5

Realitní zprávy

21.5.2024

Žižkovské zahrady: v prodeji jsou byty na Praze 3

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty