Developerský projekt 2Barevné Letňany III. Etapa

Vyprodáno
Beranových, Letňany, Praha 9

Detaily

 • ID:
  4189
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Letňany
 • Byty k nastěhování od:
  zima 2014 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  94
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno
 • Aktuální ceník bytů:
  '-

O projektu

O projektu: Developerský projekt navazuje na předchozí 2 etapy úspěšné výstavby, lokalita Praha 9. Všechny novostavby, které vznikly pod hlavičkou společnosti Trigema Development s.r.o. lze považovat za ekologické. Základním prvkem, který udává tón ekologickému charakteru, je vestavěný systém vzduchotechniky s výkonným rekuperačními jednotkami, a díky tomu je zajištěna vysoká kvalita vzduchu, rovnoměrné větrání a v neposlední řadě také rovnoměrné vytápění celého obytného prostoru. Systém rekuperace pak umožňuje využívat teplo z odváděného vzduchu k ohřevu čerstvého vzduchu, který je nasáván z venku, což lze bezesporu považovat za nezanedbatelnou tepelnou úsporu. A navíc třetí etapa představuje to nejlepší z předchozích výstaveb a je zde tak jedinečná možnost dochlazovat přiváděný vzduch v létě, tento systém je tak zdravější než používání klimatizace.
Developerský projekt pak nabízí ještě jednu úžasnou možnost, která vybízí ke kreativitě. V novostavbách naleznete byty, které je možno jednoduchými úpravami spojit a vytvoří se tak větší prostor. Výhodou modulového bydlení je pak přizpůsobování bytového řešení dle aktuálních potřeb majitele. Stejně jako lze byty spojit, lze je i oddělit, a tak je možné čerpat finanční příjmy z pronájmu vzniklého prostoru- bytové jednotky.
Jestliže hledáte bydlení za rozumnou cenu, bydlení, které bude kvalitní, pohodlné a dynamické, pak využijte možnosti polyfunkčního areálu 2Barevné Letňany III.

Byty: Třetí etapa projektu je tvořena 4 domy vždy po 23 a 24 bytech. Nové byty v nízkoenergetické novostavbě vyhovují vysokým standardům bydlení. Na potencionální majitele tak čeká 94 nových bytů, které jsou dispozičně řešeny od 1+kk do 5+kk, mluvíme tedy o rozloze 27-128 m2. Cena se pak pohybuje mezi 1.443.394 Kč až 6.426.455 Kč. Velkou výhodou tohoto developerského projektu je variabilita dispozičního rozložení bytů. Nové byty plně reflektují moderní technologie a trendy v bydlení, a proto bylo využito kvalitních materiálů, okna jsou plastová s trojskly, které opět šetří energii.

Lokalita: Novostavba se rozprostírá v Letňanech na Praze 9, kde v bezprostřední blízkosti najdeme lesopark, který přímo vybízí k aktivnímu způsobu života. Z druhé strany jsou 2Barevné Letňany III obklopeny autobusovou zastávkou MHD, díky níž budete za 4 minuty na metru a za 20 minut pak v samém centru Prahy. V blízkém okolí pak najdeme mateřské a základní školy a veškeré služby pak nabízí nákupní centru OC Letňany, které je jedno z největších v Praze. Zde tedy můžete nakoupit vše potřebné či vyhledat zábavu, součástí centra je totiž kino. Těsně u tohoto centra se nachází krytý bazén, zimní stadion, sport centrum, squash a tělocvična.

Lokalita

Beranových, Letňany, Praha 9

Realitní zprávy

21.5.2024

Žižkovské zahrady: v prodeji jsou byty na Praze 3

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty