Aldrov Apartments & Resort

V prodeji
Vítkovice, Liberecký kraj

Detaily

O projektu

Uprostřed přírody Krkonošského národního parku vzniká luxusní rezidenční komplex Aldrov Apartments, který bude zahrnovat 8 horských chat celkem se 139 apartmány. Bytové jednotky budou mít velikosti od 1kk po 4kk, každé náleží balkon nebo terasa, parkovací místo a sklep v rámci suterénu. Prodávají se plně vybavené. Apartmány jsou určeny k vlastní rekreaci majitelů, ale i k využití jako investiční byty. Zázemí resortu zahrnuje recepci, wellness a restauraci a je poskytována i služba půjčovny sportovního vybavení, zajištění správy apartmánu a jeho pronájmu v době nevyužívání majitelem.

Projekt vzniká pod taktovkou společnosti Crescon a.s. .

Lokalita

Resort je umístěn ve Vítkovicích v Krkonoších v Libereckém kraji, v těsné blízkosti skiareálu Aldrov. Od Prahy je vzdálen 2 hodiny jízdy automobilem.

10 minut autem či dostupný skibusem se nachází Špindlerův Mlýn a největší lyžařské středisko českých hor. V zimě je tedy lokalita ideální k lyžování, v létě Krkonošský národní park nabízí mnoho příležitostí k pěší i cykloturistice, blízko jsou k dispozici i golfová hřiště, lezecká stěna či dětská hřiště.

Lokalita

Vítkovice, Liberecký kraj

Realitní zprávy

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.5.2024

Ekorezidence Strašnice: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty