Detaily
-
Stav:
-
Developer:
-
Městská část / kraj:Liberecký kraj
-
Lokalita:Vítkovice
-
Počet jednotek:139
-
Informace o pozemku:
O projektu
Uprostřed přírody Krkonošského národního parku vzniká luxusní rezidenční komplex Aldrov Apartments, který bude zahrnovat 8 horských chat celkem se 139 apartmány. Bytové jednotky budou mít velikosti od 1kk po 4kk, každé náleží balkon nebo terasa, parkovací místo a sklep v rámci suterénu. Prodávají se plně vybavené. Apartmány jsou určeny k vlastní rekreaci majitelů, ale i k využití jako investiční byty. Zázemí resortu zahrnuje recepci, wellness a restauraci a je poskytována i služba půjčovny sportovního vybavení, zajištění správy apartmánu a jeho pronájmu v době nevyužívání majitelem.
Projekt vzniká pod taktovkou společnosti Crescon a.s. .
Lokalita
Resort je umístěn ve Vítkovicích v Krkonoších v Libereckém kraji, v těsné blízkosti skiareálu Aldrov. Od Prahy je vzdálen 2 hodiny jízdy automobilem.
10 minut autem či dostupný skibusem se nachází Špindlerův Mlýn a největší lyžařské středisko českých hor. V zimě je tedy lokalita ideální k lyžování, v létě Krkonošský národní park nabízí mnoho příležitostí k pěší i cykloturistice, blízko jsou k dispozici i golfová hřiště, lezecká stěna či dětská hřiště.
10.6.2025 |
Plzeňská 171: v prodeji jsou byty na Praze 5 |
9.6.2025 |
MOSAIQ Beroun: v Berouně vzniká nová parková čtvrť (tisková zpráva) |
3.6.2025 |
Residence Strančice: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ |
3.6.2025 |
MUSE7: byla zahájena výstavba, v projektu je prodáno 60 % bytů |
2.6.2025 |
TOIVO Roztyly: v prodeji je II.etapa bytů na Praze 4 |