Developerský projekt Apartmány Studnice

Vyprodáno
Studnice, Nové Město na Moravě, kraj Vysočina

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  BRITTON CZ s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Vysočina
 • Lokalita:
  Nové Město na Moravě
 • Počet jednotek:
  20

O projektu

V obci Studnice, která je nejvýše položeným místem na Vysočině, vznikl rekonstrukcí rekreačního objektu projekt Apartmány Studnice. Lokalita nabízí výborné podmínky pro celoroční rekreaci v srdci CHKO Žďárské Vrchy s možností letních i zimních sportů.

V nízkoenergetické budově je k dispozici celkem 20 apartmánů, které jsou ve stavu „před dokončením“. Noví majitelé si mají možnost vybrat podlahové krytiny, obklady a další interiérové prvky podle svého vkusu.

Apartmány jsou světlé a prostorné, s dostatkem úložného prostoru. Vyhoví tedy i potřebám početné rodiny. Ke každému apartmánu patří parkovací místo a sklepní kóje. Součástí společných prostor je sauna, lyžárna, kolárna a společenská místnost.

Lokalita:

Rekreační projekt Apartmány Studnice se nachází ve stejnojmenné obci obklopené lesy a loukami s neporušenou přírodou a zároveň nabízí výhody města. V této atraktivní lokalitě je omezená možnost výstavby, což zaručuje vysoké zhodnocení nemovitosti v budoucnu.

Kino, kavárny a možnosti nákupů jsou v Novém Městě na Moravě a Žďáru nad Sázavou. V blízkém okolí se nachází síť turistických stezek, cyklostezek a běžeckých tras. Příležitost ke koupání v létě a bruslení v zimě je u nedalekých rybníků Sykovec (možnost sportovního rybolovu) a Medlov. Lyžařská sjezdovka se sedačkovou lanovkou se nachází na 8 km vzdáleném Harusově kopci.

Dopravní dostupnost a vzdálenosti: Nové město na Moravě 7 km, Brno 71 km, Pardubice 70 km, Hradec Králové 93 km, Praha 175 km

Lokalita

Studnice, Nové Město na Moravě, kraj Vysočina

Realitní zprávy

21.5.2024

Žižkovské zahrady: v prodeji jsou byty na Praze 3

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty