Developerský projekt Bidli v Libři

Vyprodáno
, Libeř, Praha-západ

Detaily

O projektu

O projektu: Nedaleko Prahy v obci Libeř vzniká nedaleko přírodního parku developerský projekt s názvem Bidli v Libři. Projekt nabízí 16 rodinných domů s dispozicí 5+kk s vlastní garáží, druhým venkovním parkovacím stáním a zahradou.

Domy jsou navrženy ve vysokém standardu s moderními technologiemi tzv. „chytré domácnosti“ a jako nízkoenergetické díky využití fotovoltaiky.

Developerem je společnost BIDLI holding. V první etapě prodává 8 domů, jejichž kolaudaci a předání domů plánuje na jaro 2021.

Lokalita: Rodinné domy budou stát ve venkovské krajině Středočeského kraje, v obci Libeř. V té bydlí přibližně 1 400 obyvatel, rozkládá se podél Zahořanského potoka a je vzdálena jen 15 minut jízdy autem od budoucí konečné stanice metra D3.

Do 5 minut je v rámci Libře vzdálena potřebná občanská vybavenost včetně obchodu, lékaře, restaurace, dětského hřiště nebo školy. V blízkosti domů se nachází také zastávka hromadné dopravy. Rekreaci a sport zajišťuje mnoho přírodních lokalit v okolí, například přírodní park Střed Čech, na který je z pozemků výhled.

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty