Bydlení Na Beránku

Vyprodáno
Československého exilu, Modřany, Praha 4

Detaily

 • ID:
  9573
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Modřany
 • Byty k nastěhování od:
  2019 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  27 + 15 / 40 + 19 + 4
 • Cena bytů (od - do):
  2.673.844 Kč - 8.992.720 Kč

O projektu

O projektu: Projekt Na Beránku je rozdělen na krásné energeticky úsporné viladomy se solárním dohřevem teplé vody (I. etapa 27 bytů 1+kk až 5+kk + 15 pozemků pro stavbu RD, II. a III. etapa 40 bytů, 19 řadových rodinných domů a 4 pozemky).

I. etapa:

V klidné části Prahy 4 v Modřanech zahájila 1. června 2015 společnost LEXXUS a.s. prodej 27 nových bytů a to v ulici Hornocholupická a Československého exilu, kde vzniká díky developerskému projektu bytový komplex viladomů, nazvaný Bydlení na Beránku. V nabídce je řešení bytové situace ideálně nejen pro rodiny, vyhledávající klidné bydlení v těsné blízkosti zeleně a přitom s vynikající dostupností do samotného centra Prahy. Novostavba nabízí nové byty s klasickými dispozicemi a to od 1+kk až po 5+kk. Dokončení výstavby je naplánováno na 15. října 2016 a nastěhovat se do nich bude možné o dva měsíce později, tedy 15. prosince 2016. Vánoční svátky toho roku je možné již tedy prožívat v novém bytě. Další nespornou výhodou těchto bytů je energetický štítek skupiny B.
Developerský projekt je rozdělen na dva viladomy. Pro milovníky zeleně jsou určeny přízemní byty s prostorově velkoryse řešenými zahrádkami. V blízkosti domů je zajištěno také parkování, pro zájemce je připraveno i garážové stání pro auta a sklepy, které je možné kdykoliv dokoupit. Developerem je SPGroup a.s.

Byty: Novostavba Bydlení Na Beránku nabízí byty o dispozicích 1+kk až 5+kk, které se po koupi okamžitě převádí do osobního vlastnictví. Byty 1+kk se rozprostírají na celkové podlahové ploše 38 m2, pyšní se balkonem,zahradou či terasou o rozměrech 6 – 105 m2 a jejich cena je díky těmto parametrům rozdílná. Celkově se jedná o cenu kolem dvou milionů korun. Byty 2+kk mají obytnou plochu 58 m2 a i k nim patří balkon, zahrada nebo terasa o rozměrech 6,4 – 134 m2. Cena za tyto luxusní byty je cca tři a půl milionů korun. 3+kk se rozprostírají na ploše 85 – 93 m2 s terasou nebo zahrádkou o rozměrech 114 – 152 m2. Cenová relace je v rozpětí pěti milionů až po pět a půl milionu korun.
Ve třetím nadzemním podlaží se rozprostírá západně orientovaný byt 5+kk o velikosti 119,5 m2. K němu náleží hned dva balkony o celkové velikosti 26,9 m2. Cenově je k mání za necelých osm milionů korun.
Projekt novostavby také počítá s výstavbou výtahu a použity budou pouze ty nejlepší materiály, zabezpečující vynikající, klidné a úsporné bydlení.

Lokalita: Nové viladomy s poetickým názvem Na Beránku se nachází v klidné, v posledních letech hojně vyhledávané lokalitě pražské části Modřany, spadající pod katastrální území Prahy 4, na ulici Československého exilu a Hornocholupická. Nabízí tak jedinečnou kombinaci výborné dopravní dostupnosti, občanské vybavenosti, sousedství lesa, soukromí, bezpečí a zcela originální bydlení v souladu s přírodou. Milovníci zeleně tak mohou využívat relaxace v blízkém přírodním parku Modřanská rokle – Cholupice.
Co se občanské vybavenosti týká, v těsné blízkosti jsou k nalezení mateřské, základní a střední školy. Nechybí zde ani školy mezinárodní a to vše v docházkové vzdálenosti. Pro sportovní nadšence je určen Sportovní klub LTC Modřany 2005 o.s., anebo například Areál pevných kontrol pro orientační běh Praha-Lhotka. Své služby zde také nabízí Česká pošta, bankomat Fio banky, Lékárna Skarabeus, na dobrý oběd je možné si zajít do Restaurantu Mont Fort a možnost nákupu zabezpečuje obchod REGULUS spol. s.r.o.
Nejenom služby, ale i dopravní dostupnost je na vynikající úrovni. Spojení s okolním světem zabezpečují tramvaje (zastávka Lesovského), autobusy MHD (zastávka Cholupický vrch) anebo vlaky (zastávka Praha – Komořany).

Lokalita

Československého exilu, Modřany, Praha 4

Realitní zprávy

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

12.2.2024

Rezidence V Údolí: v prodeji jsou byty na Praze 9

10.2.2024

Rezidence Nad skálou: v prodeji jsou byty na pražském Barrandově

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty