Developerský projekt Vital Kamýk

V prodeji
Zimova, Kamýk, Praha 4

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Kamýk
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2024
 • Počet jednotek:
  101

O projektu

V Praze 12 blízko lesa Kamýk a přírodní památky Modřanské skály buduje společnost JRD realizovat nízkoenergetický rezidenční projekt Vital Kamýk. V projektu jsou použity ekologické materiály a nejmodernější technologie, které novým majitelům zajistí zdravé a spokojené bydlení.

Bytový dům provedený v nízkoenergetickém standardu nabídne ve 13 patrech 97 bytových jednotek s dispozicí 1+kk až 4+kk a 4 komerční prostory. Všechny byty budou vybaveny okny s izolačními trojskly, předokenními žaluziemi na jižní straně a systémem řízeného větrání s rekuperací tepla. Ke každému bytu patří balkon nebo lodžie a sklepní kóje.

Součástí domu je společná terasa určená k relaxaci a kočárkárna/kolárna. Na pozemku areálu bude vytvořena relaxační zóna se zelení, dětským hřištěm a lavičkami. Počítá se i s instalací vybavení pro elektromobily a cyklisty.

Projekt bude dokončen v dubnu 2024 a noví majitelé se budou moci stěhovat v říjnu 2024.

Lokalita

Rezidenční dům je situován v ulici Zimova na Praze 12. Veškerá občanská vybavenost se nachází v blízkém okolí: restaurace, obchody, nákupní centrum, základní a mateřské školy, dětská hřiště, sportovní areál TJ Tempo, dráha pump track a zoo koutek Kamýk.

Spojení do centra zajišťuje autobus MHD (zastávka Sídliště Libuš je v blízkosti domu) a v docházkové vzdálenosti se plánuje výstavba stanice metra Libuš (trasa D).

Lokalita

Zimova, Kamýk, Praha 4

Realitní zprávy

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

12.2.2024

Rezidence V Údolí: v prodeji jsou byty na Praze 9

10.2.2024

Rezidence Nad skálou: v prodeji jsou byty na pražském Barrandově

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty