Developerský projekt Chytré bydlení CLB@Letňany

Vyprodáno
Chlebovická, Letňany, Praha 9

Detaily

 • ID:
  10436
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Letňany
 • Byty k nastěhování od:
  2017 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  66
 • Cena bytů (od - do):
  2.543.403 Kč - 8.910.374 Kč

O projektu

O projektu: V lokalitě Letňan na Praze 9, se na ulici Chlebovická rozjíždí stavba bytového domu, nazvaného CLB@Letňany. Jedná se o developerský projekt navazující na úspěšný stavební počin pod názvem Barevné Letňany, který se skládá z Červeného, Žlutého a Modrého domu. Prodej 66 nových bytů, které tato novostavba poskytne, se předpokládá na listopad 2015. Šesti podlažní budova bude specifická svojí šedou fasádou v kontrastu s barevně laděnými balkony. Novostavba bude mít energetickou náročnost budovy skupiny B a s tím spojené využití materiálů. Developerský projekt nabídne nové byty, které budou mít dokonale promyšlené dispozice od 1+kk až po 4+kk, jež dokážou uspokojit i toho nejnáročnějšího rezidenta. Zahájení výstavby novostavby bude spuštěno v zimě 2015/2016 a její dokončení plánuje developerská společnost Trigema na jaro 2017. Datum k nastěhování uvádí společnost na přelomu jara a léta 2017.

Byty: Chytré bydlení Byty Chlebovická (CLB@Letňany) mají typově různé dispozice a to od nejmenších garsonek 1+kk až po ty prostorově větší – 4+kk (25 - 114m2), nacházející se v každém nadzemním podlaží domu, pro který je samozřejmostí bezbariérový přístup. V podzemí jsou umístěny garáže, součástí venkovních prostor je i dvůr, jenž bude tvořit díky nízké vegetaci doplňkovou zeleň. K téměř každému bytu přináleží balkon, lodžie či terasa. Ve vyšších patrech jsou k nalezení velké, mezonetové byty. Tak jako při již zaběhlém konceptu Chytrého bydlení, i v tomto případě jsou standardy bydlení a provedení odvozeny právě od těchto již uskutečněných projektů. Standard však ze základních parametrů moderního bydlení neztrácí vůbec nic na zajímavosti. Ba naopak, obsahuje totiž parametry, které na trhu standardní nejsou, jako jsou například: rekuperace VZT a příprava na inteligentní ovládání bytu. Podlahy v ložnici, pokoji a chodbě bude pokrývat plovoucí laminátová krytina s lištami po obvodě. Do koupelen a další místnosti je plánovaná keramická dlažba, kterou je možné si vybrat dle vlastního uvážení a vkusu. Průměrná cena bytů se pohybuje cca 52.000 Kč za metr čtvereční a to včetně DPH.

Lokalita:Developerský projekt CLB@Letňany se nachází v Letňanech (MČ Praha 18) ležící v městském obvodě Praha 9, konkrétně na ulici Chlebovická. Samotné Letňany leží na konečné metra C, na sever od centra Prahy. Občanská vybavenost i dopravní dostupnost se řadí mezi ty nejlepší služby. V jihovýchodní části se nachází Pražský veletržní areál (13 min / 1.1 km) a v jeho těsném sousedství Výzkumný a zkušební letecký ústav (4 min. / 300 m). Nedaleko je k nalezení i vnitrostátní letiště Praha – Letňany (4 min. / 300 m), nabízející zájemcům možnost vyhlídkových letů. Sever Letňan doslova okupuje průmyslový areál. Pro procházky je určený stejnojmenný lesopark Letňany (24 min. / 1,9 km). Ve středu Letňan jsou k nalezení zbytky původní vesnické zástavby, která pak přechází v panelové sídliště po obvodu katastrálního území. Občanskou vybavenost dále doplňuje obchodní centrum Letňany (21 min. / 1,7 km) s komplexem kin, hned vedle něj leží aquapark s fitness centrem (9 min. / 700 m) a zimním stadionem (9 min. / 800 m). Motokáry Praha (11 min. / 850 m) zase lákají příznivce rychlé jízdy. Po sportovně či kulturně prožitém dni, láká na své vynikající jídlo, téměř domácí prostředí a hlavně příjemnou regeneraci multifunkční centrum Blue Orange (21 min. / 1,6 km). V okolí se dále nachází několik dětských hřišť, stejně jako mateřských a základních škol. Možnost výběru peněz zajišťuje cca 300 m vzdálený bankomat Komerční banky, pro běžné nákupy je určený nedaleký Penny market Rýmařovská (400 m/5min.), využít je možné i nedalekou knihovnu (450 m / 5 min.), klubový dům (500 m / 6min.), lékárnu Dr. Max (24 min / 2.0 km), zdravotnická zařízení či spoustu dalších restaurací a útulných kaváren. V docházkové vzdálenosti jsou také autobusové zastávky – nejbližší je (1 min. / 120 m) vzdálená Třinecká.

Chytré bydlení CLB@Letňany

Více info: www.clb-byty.cz

Lokalita

Chlebovická, Letňany, Praha 9

Realitní zprávy

21.4.2024

Boleslavova 3: v prodeji jsou byty v pražských Nuslích

18.4.2024

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej nové etapy projektu

17.4.2024

Tachovské náměstí 5: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty