Developerský projekt Byty Kamenná

Vyprodáno
Kamenná, Brno – Štýřice, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Real GARANT HOME s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno
 • Byty k nastěhování od:
  2020
 • Počet jednotek:
  10

O projektu

V atraktivní městské části Štýřice v centru Brna se dokončuje rezidenční komplex Byty Kamenná. Projekt spojuje výhody moderního bydlení v centru města a možnost relaxace v přírodě.

Bytový komplex vznikl rekonstrukcí původního domu a jeho dostavbou na přilehlých pozemcích. K dispozici je celkem 10 bytových jednotek - 5 bytových jednotek typologie 1+kk a dalších pět jednotek 2+kk typu mezonet.

Byty jsou provedeny v nadčasovém designu s důrazem na funkčnost. Mezi nadstandardních prvky, které jsou součástí interiéru patří masivní dubové podlahy, velkoformátové obklady, designová sanitární technika v koupelně a vybavená kuchyňská linka. Termický komfort bude dosažen prostřednictvím kombinace podlahového vytápění a radiátorů. Vlastní vytápění zajišťuje plynový kotel se zásobníkem ACV společný pro celý dům. Možnost parkování je na veřejném parkovišti před domem.

Výstavba začala na jaře 2019 a na konci roku 2020 byl projekt dokončen.

Lokalita

Bytový dům se nachází v ulici Kamenná 25 v městské části Brno-Štýřice. Nedocenitelnou výhodou je docházková vzdálenost do centra Brna. V bezprostředním okolí rezidence je k dispozici veškerá občanská vybavenost: obchody, restaurace, mateřské i základní školy, nemocnice i sportovní areál.  Možnosti kulturního vyžití jsou v centru města.

Zároveň se jedná o bydlení v přírodě v blízkosti řeky Svratky. Blízké okolí nabízí nespočet příležitostí k relaxaci a aktivnímu trávení volného času. Nedaleko se nachází sportovní hala a tenisové kurty. Po cyklostezce podél řeky Svratky lze dojet až na Brněnskou přehradu a opačným směrem do obchodního centra Olympie. V okolí se nachází koupaliště Riviéra a národní přírodní památka Červený kopec.

Spojení do centra, které se nachází v docházkové vzdálenosti do 10 minut od domu, zajišťuje městská doprava.

Lokalita

Kamenná, Brno – Štýřice, Jihomoravský kraj

Realitní zprávy

21.5.2024

Žižkovské zahrady: v prodeji jsou byty na Praze 3

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty