Developerský projekt Byty Kroftova 8

Vyprodáno
Kroftova, Smíchov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  6471
 • Stav:
 • Developer:
  Tecnocasa Czech Republic a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Smíchov
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Počet jednotek:
  7
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developerský projekt Kroftova 8 se nachází v městské části Praha 5 – Smíchov. Projekt je také známý pod názvem „Bydlení na úpatí Petřína“. Rezidence nabízí k prodeji byty, které jsou před kompletní rekonstrukcí. Byty jsou situované v historickém třípodlažním bytovém domě, jehož dominantou jsou velké místnosti s vysokými stropy. V budově je k dispozici výtah. Cihlová rezidence leží v blízkosti historického centra Prahy, v oblasti, která se poslední dobou mění v moderní čtvrť se skvělým zázemím a poskytuje tak obyvatelům Smíchova veškerý komfort. Developerský projekt přirozeně navazuje na místní zástavbu a zachovává tak historického ducha lokality. Prodejcem je Tecnocasa Czech Republic.

Byty: Rezidence Kroftova 8 nabízí jak bytové, tak nebytové prostory. Nebytové prostory jsou situovány v suterénu bytového domu a jsou určeny ke komerčnímu či administrativnímu využití. Bytové jednotky se nacházejí v prvním, druhém a třetím nadzemním podlaží. Rezidence má k dispozici celkem 7 bytů o dispozicích 2+1, 2+kk a 3+1. Užitná plocha jednotlivých bytů činí 41 m2 až 80 m2. K jednotlivým bytům patří balkóny. Bytové jednotky se nacházejí ve stavu před kompletní rekonstrukcí. V bytech jsou zanechány původní prvky, např. okna, dveře a parkety. Ceny bytů se pohybují v rozmezí od 3 650 000 Kč do 3 750 000 Kč.

Lokalita: Kroftova 8 se nachází v Praze 5 na Smíchově. Lokalita se pyšní skvělou dopravní dostupností, která je zajištěna městskou hromadnou dopravou. Využívat můžete autobusovou zastávku linky číslo 176 – Arbesovo náměstí, stanici metra trasy B - Anděl či tramvajovou zastávku Švandovo divadlo, odkud jezdí linky číslo 6, 9, 12 a 20. V místě bytového domu najdete veškerou občanskou vybavenost, např. mateřské, základní i střední školy, banky a bankomaty (Komerční banka, Česká spořitelna, Generali či UniCredit Bank), dále čajovny, restaurace a kavárny, lékárny, zdravotnické zařízení a hypermarkety (Tesco a Albert). Za kulturou se můžete vydat do Švandova divadla, Národního Muzea či Multikina Cinestar. Na výlet, procházku či za odpočinkem můžete vyrazit na Petřín, do Kinského zahrady či do bludiště na Petříně.

Lokalita

Kroftova, Smíchov, Praha 5

Realitní zprávy

21.4.2024

Boleslavova 3: v prodeji jsou byty v pražských Nuslích

18.4.2024

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej nové etapy projektu

17.4.2024

Tachovské náměstí 5: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty