Developerský projekt Byty Peckova

Vyprodáno
Peckova 5, Karlín, Praha 8

Detaily

 • ID:
  8534
 • Stav:
 • Developer:
  MAVO – Invest, s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 8
 • Lokalita:
  Karlín
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Počet jednotek:
  44
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Činžovní dům obklopen zástavbou obytných domů se nachází na adrese ulice Peckova č.p. 5/253, která spadá do katastrálního území Karlín-Prahy 8. Developerský projekt má za cíl zrenovovat starobylý dům a nabídnout nové byty za přijatelné ceny. Dům nabízí celkem 44 bytových jednotek a komerčního prostoru. Byl postaven v roce 1941, rekonstrukcí prošel v roce 2003. Činžovní dům má celkem 7 nadzemních podlaží, z nichž první je určeno k technickému a provoznímu zázemí budovy. Budova je kompletně zrekonstruována a případné zájemce jistě potěší také datum nastěhování – byty jsou totiž volné ihned. Správu objektu i s jeho prodejem má na starosti společnost MAVO Invest, s.r.o., která na trhu působí již od roku 1998.

Byty: Byty v činžovním domě Peckova představují širokou škálu možných dispozic. Jednotlivé dispozice jsou od 1+kk až po komfortní 4+kk s výměrou od 29 m2 do 132 m2. Nájemníci si mohou vybrat také výhled z bytu, a to buď do ulice na krásné předměstí a kostel Sv. Cyrile a Metoděje, nebo výhled do klidného dvora skýtající ticho a soukromí. Projekt nabízí bytové i nebytové prostory, což z domu činí polyfunkční projekt. Nejmenší dispozici o výměře 24 m2 tvoří 1+kk s cenou 1 690 000 Kč včetně DPH, největší volná dispozice pak měří 69,6 m2 s cenou 4 190 000 Kč včetně DPH. Nejmenší sklad má výměr 1 m2 a jeho cena je stanovena na 27 500 Kč a největší rozměry 8,3 m2 s cenovkou 207 500 Kč včetně DPH. Nebytové prostory jsou pak rozděleny mezi obchod a množství skladů. Prodej bytů i nebytových prostor již probíhá, v tuto chvíli (5.1.2015) je k dispozici 29 bytových jednotek a dosud také všechny sklady. Nové byty na adrese Peckova využívají architektonické prvky z 30. let 20. století, ale zároveň dbají na vysoké standardy. Každý byt má bezpečností dveře včetně zárubně. Okna jsou špaletová dřevěná, typu dvoudílná a třídílná. Samozřejmostí je renovovaný výtah. Na chodbách jsou světla s detektorem pohybu. Vnější fasáda je obložená keramickými pásky. Dům má ústřední vytápění.

Lokalita: Projekt se sedmi nadzemními podlažími se nachází v Praze 8 – Karlín na ulici Peckova. Je situován v poklidné karlínské čtvrti mezi stanicemi metra Florenc a Křižíkova. Tramvajová zastávka je vzdálena pět minut chůze. V těsné blízkosti se nachází mnoho využití volného času. Milovníky procházek a zeleně jistě potěší blízké parky Vítkov a Parukářka, oba do vzdálenosti patnácti minut chůze. Atraktivní lokalita nabízí také velké množství kaváren, restaurací a barů. Deset minut pěšky je vzdálen Karlínský Palác. Deset minut opačným směrem se rozprostírá Národní památník na Vítkově. Dva bloky odtud se nalézají dvě lékárny. Pět minut chůze je vzdálena základní škola a česko-ruské gymnázium. V těsné blízkosti objektu se nalézá také mateřská škola, střední učiliště kadeřnické, Karlínské gymnázium a obchodní akademie. Občanskou vybavenost doplňuje supermarket Albert, patnáct minut vzdálený obchod Billa, blízká poliklinika Michnova vzdálena deset minut pěšky, autobusové nádraží Florenc, TJ Sokol Karlín nebo Hudební divadlo Karlín

Lokalita

Peckova 5, Karlín, Praha 8

Realitní zprávy

21.5.2024

Žižkovské zahrady: v prodeji jsou byty na Praze 3

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty