Developerský projekt U Panského dvora

Vyprodáno
Pýchavková, Pitkovice, Praha 10

Detaily

 • ID:
  6163
 • Stav:
 • Developer:
  CENTRAL GROUP a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Pitkovice
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Počet jednotek:
  112
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodano

O projektu

O projektu: Developerský projekt nacházející se v lokalitě U Panského dvora v Praze 10 – Pitkovicích. V rámci projektu bude realizována výstavba 4 novostaveb označených písmeny A, B, C a D. Stavby jsou tvořeny železobetonovými konstrukcemi, vyzděny pálenými cihlami a fasádní zateplovací systém. Rezidenti budou mít k dispozici nadstandardní výtahy, podzemní parkovací stání a oplocené předzahrádky. Pro návštěvy a komerci je zde možnost venkovního parkovacího stání. Termín dokočení - říjen 2016, červen 2017. Autorem projektu je developerská společnost Central Group. Kompletní nabídků nových bytů společnosti naleznete ZDE:

Byty: Novostavba se nachází v lokalitě U Panského dvora nabízí celkem 112 nových bytů. V každém bytovém domě je k dispozici 28 nových bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. Užitná plocha bytu o dispozicích 1+kk je 30 m2, 2+kk 54 – 64 m2, 3+kk 75 – 88 m2 a 4+kk 102 m2. Ceny bytů zahrnují DPH, také vysoký standard provedení KOMFORT a v neposlední řadě záruku na kvalitu prodlouženou na 3 roky. Ve standardu bytů jsou zahrnuta např. plastová okna s tepelně izolačními dvojskly, plovoucí podlahy, rozvody pro vysokorychlostní internet a možnost výběru z 39 nadstandardních typů koupelen.

Lokalita: Nové bytové domy se nacházejí v Praze 10 – Pitkovicích, v lokalitě U Panského dvora, která je vzdálená jen 10 minut od centra. Lokalita se pyšní skvělou dopravní dostupností. Autobusem se během 10 minut dostanete ke stanici metra C – Háje. V blízkosti novostaveb najdete nákupní centrum Průhonice – Čestice a sportovně-relaxační komplex Aquapalace Praha. Sportovat a relaxovat můžete také v nedalekém přírodním parku Botič – Milíčov. Navštívit můžete kulturní památku Průhonický park, jehož dominantou je novorenesanční zámek. Na výlet můžete vyrazit do Dendrologické zahrady či přírodní památky Obora v Uhříněvsi.

U Panského dvora

Lokalita

Pýchavková, Pitkovice, Praha 10

Realitní zprávy

16.6.2024

Připravovaný předprodej bytů v historické budově na Vinohradech → více info

15.6.2024

RD Škvorec: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty