Developerský projekt Chaty Na Rybárně

V prodeji
Dědovice, Jihočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Jihočeský kraj
 • Lokalita:
  Dědovice
 • Byty k nastěhování od:
  2Q/2023
 • Počet jednotek:
  18

O projektu

V rámci projektu Chaty Na Rybárně je v nabídce celkem 18 rekreačních chatiček umístěných na klidném břehu řeky Otavy. Ke každé z chatek o ploše 40 m2 náleží velkorysý pozemek o velikosti 150 m2 s dostatečným soukromím zajištěným pomocí vzrostlých stromů, které pozemky opticky oddělují. V rámci areálu je zajištěn přístup do společného bazénu a sauny, stejně tak jako možnost výpůjčky lodí. Samozřejmostí jsou i dostatečná parkovací místa.

Pokud jde o standardy, každá z chatek sestává ze dvou pater. Zatímco obývací pokoj s kuchyňským koutem a základním vybavením, spolu s dveřmi vedoucími na terasu jsou situovány v přízemí, ve druhém patře se nachází obývací pokoj s patrem sloužícím jako ložnice a oddělená koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Vytápění je zajištěno pomocí elektrických přímotopů. Voda pak pochází z vlastních studen a ohřívá se elektrickým bojlerem.

Lokalita

Projekt se nachází přímo v chatové osadě Na Rybárně, situované v obci Dědovice v Jihočeském kraji. Z hlavního města se sem dostanete pohodlně autem, a to za pouhou hodinu a půl, využít však lze i autobusovou dopravu. Samotná obec disponuje jen velmi omezenou občanskou vybaveností v podobě obchodu s potravinami a několika mála restaurací. Za širšími nákupními možnostmi, restauracemi a kavárnami však lze navštívit pouze 20 minut vzdálený Písek. Vzhledem k obklopení přírodou a zelení nabízí lokalita prostor pro dlouhé procházky, houbaření, ale i cyklistiku a rybaření. K výletům pak láká například přilehlá lázeňská oblast Vráž či hrad Zvíkov.

Lokalita

Dědovice, Jihočeský kraj

Realitní zprávy

21.4.2024

Boleslavova 3: v prodeji jsou byty v pražských Nuslích

18.4.2024

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej nové etapy projektu

17.4.2024

Tachovské náměstí 5: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty